تاریخ: ۱۷:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

یک روزنامه پرتغالی خبر داد فوق‌ستاره رئال مادرید قصد دارد از این تیم جدا شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روزنامه پرتغالی «آ بولا» چاپ لیسبون روی جلد شماره امروز (جمعه) خود تصویر کریستیانو رونالدو، مهاجم پرآوازه رئال مادرید را منتشر کرد و خبر داد کریس که اخیراً از سوی نهادهای قضایی مادرید به تخلف مالیاتی متهم شده، تصمیم به ترک اسپانیا دارد.

بر اساس گزارش سایت روزنامه اسپانیایی «آس»، اگر این خبر «آ بولا» صحت داشته باشد، یک زمین‌لرزه واقعی در نقل و انتقالات تابستانی به وقوع خواهد پیوست.

روزنامه «لوسو» پرتغال هم گزارش داد، مهاجم رئال مادرید از اتهاماتی که در مورد فرار مالیاتی به وی وارد شده، بسیار خشمگین است و به همین دلیل عزمی راسخ برای ترک سانتیاگوبرنابئو پیدا کرده است.

طبق گزارش روزنامه‌های پرتغالی، تصمیم رونالدو تغییرناپذیر است و حتی تصمیمش برای جدایی از رئال مادرید را با فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید در میان گذاشته است.

روز سه‌شنبه دادستانی شهر مادرید از کریستیانو رونالدو به اتهام چهار فقره کلاهبرداری برای نپرداختن مالیات بر برآمدش به دادگاه منطقه پوسوئلو آلارکن مادرید شکایت کرد.

بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۶ متهم به این است که در فاصله سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ مرتکب اقداماتی برای فرار از پرداخت رقمی معادل ۱۷ میلیون و ۷۶۸ هزار و ۸۹۷ یورو از مالیات درآمدهایش از محل قراردادهای تبلیغاتی‌ شده است./تسنیم

پاسخی بگذارید