تاریخ: ۱۷:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان معتقد است که لیگ هفدهم، فصل خوبی برای تیمش خواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی عباسی درباره شرایط تیم سیاه‌جامگان در فصل نقل‌وانتقالات، اظهار داشت: فکر می‌کنم با توجه به بضاعتی که در بازار رقابت نقل‌وانتقالاتی داریم، تا اینجا عملکردمان خوب بوده است. شاید رقیبان ما از نظر مالی توان زیادی داشته باشند و خریدهای بزرگ انجام بدهند، اما ما هم سعی می‌کنیم از بهترین راندمان برخوردار باشیم.

وی افزود: سعی می‌کنیم بازیکنانی جوان و با انگیزه را در کنار بازیکنان با تجربه به میدان بفرستیم. احساس من این است سال آینده سال خیلی خوبی برای تیم سیاه‌جامگان خواهد بود، چون فاکتورهای موفقیت را داریم. علاوه بر حفظ اسکلت‌بندی تیم،‌ بازیکنان خوبی هم در نقل‌وانتقالات به خدمت گرفتیم.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان هدف از حضور این تیم در لیگ هفدهم را کسب رتبه تک رقمی دانست و خاطرنشان کرد: همه تلاش‌مان را می‌کنیم که رتبه‌مان تک رقمی باشد. البته در فوتبال چیزی پیش بینی شده نیست؛ ممکن است ما شگفتی‌ساز باشیم و حتی سهمیه آسیا هم بگیریم و ممکن هم هست که بدشانسی بیاوریم در رده‌های پایین جدول رده‌بندی باشیم. با این حال با توجه به شناختی که از اکبر میثاقیان دارم، معتقدم امسال می‌تواند روزهای خوبی برای ما رقم بزند.

عباسی در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود سیاه‌جامگان صحبت‌هایی با محسن بنگر برای حضور در جمع شاگردان میثاقیان انجام داده، گفت: در فصل نقل‌وانتقالات هستیم و میثاقیان هم با چندین گزینه صحبت می‌کند که بنگر هم یکی از آنهاست. هنوز با این بازیکن به توافقی نرسیدیم، اما فکر می‌کنم در دو، سه روز آینده سه، چهار بازیکن دیگر هم به خدمت بگیریم./تسنیم

پاسخی بگذارید