تاریخ: ۱۷:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم ملی لهستان پس از شکست برابر روسیه گفت: خیلی خیلی از عملکرد بازیکنانم نا امید شدم چون به شکل بدی مقابل هوادارانمان شکست خوردیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم ملی والیبال لهستان شب گذشته در مقابل ۸۵۰۰ تماشاگر سالن «اسپورتووا اسپودک» با نتیجه ۳ بر صفر از میهمان خود، روسیه شکست خورد. این بازی که با برتری مطلق روس‌ها در دفاع و سرویس همراه بود فقط ۹۴ دقیقه طول کشید.

فردیناندو دجورجی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی لهستان در مورد این نتیجه گفت: خیلی خیلی از عملکرد بازیکنانم نا امید شدم. به شکل بدی مقابل هوادارانمان شکست خوردیم. بازی ما خیلی بد بود و عذری برای آن وجود ندارد. تلاش ما این است که این شکست را فراموش و سعی کنیم برنده بازی بعدی مقابل ایران باشیم.

ماتیوژ بینیک، مدافع وسط تیم ملی لهستان نیز گفت: روسیه به ما اجازه هیچ کاری نداد. نمی‌خواستیم که این طور بازی کنیم. هواداران لهستان، جو بسیار خوبی در سالن راه‌ انداخته بودند و ما باید از آنها عذرخواهی کنیم. حالا همه چیز دست خودمان است تا به فینال برسیم.

سرگئی شلیاپنیکوف، سرمربی تیم ملی روسیه بعد از این پیروزی ارزشمند اظهار داشت: برخی بازیکنان ما پیش از این بازی بیمار بودند و ما با درمان آنها توانستیم برنده مسابقه مقابل لهستان باشیم. همیشه به بیشترین تعداد پیروزی ممکن فکر می‌کنیم و کاملاً روی مسابقه تمرکز داریم.

روسیه در بازی بعدی خود از ساعت ۱۹:۵۵ فردا شنبه به مصاف آمریکا می‌رود و تیم ملی لهستان از ساعت ۲۲:۵۰ فردا با لهستان روبه‌رو می‌شود./تسنیم

پاسخی بگذارید