تاریخ: ۱۶:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تراکتورسازی در آستانه آغاز تمرینات این تیم گفت: تمرینات تیم ما از فردا با حضور همه بازیکنان آغاز می‌شو د و هر کس به تمرین نیاید دیگر بازیکن تراکتورسازی نیست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، یحیی گل‌محمدی در خصوص روند تمدید قرارداد بازیکنان این باشگاه گفت: ابتدا از بازیکنانی که در این موقعیت ویژه شرایط باشگاه را درک و قرارداد خودشان را تمدید کردند یا به هر شکل با باشگاه به توافق رسیدند، تشکر می‌کنم. بازیکنانی مثل مهدی کیانی، محمد نوری و فرزاد حاتمی بدون آنکه هیچ وجهی از باشگاه دریافت کرده باشند، قرارداد خودشان را تمدید کردند و تعصبشان را به این تیم نشان دادند. از سایر بازیکنان هم درخواست کردم این شرایط را درک کنند و از روز اول تمرینات در کنار هم باشیم. خبر خوب برای هواداران اینکه بعد از صحبت‌هایی که با محمد ابراهیمی داشتیم، خوشبختانه مشکلات حل شده و ابراهیمی هم فردا در تمرین کنار ما خواهد بود.

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: من از همه بازیکنانی که در فصل گذشته پیراهن تراکتورسازی را بر تن داشتند و برای این تیم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم، اما با توجه به شرایطی که پیش آمده ما در موقعیت خاصی قرار داریم و باید تمرینات را با حضور همه اعضای تیم شروع کنیم. به همین دلیل از همه بازیکنان می‌خواهم فردا در اولین تمرین حضور داشته باشند و هر بازیکنی که در این تمرین حاضر نشود، قطعاً از تراکتورسازی جدا شده و دیگر بازیکن ما محسوب نمی‌شود. اگر با تیمی قرارداد دارند، می‌توانند تیم جدید خودشان را معرفی کنند و اگر هم قرارداد ندارند برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

گل محمدی یادآور شد: تراکتورسازی آنقدر بزرگ است که منتظر کسی نمی‌ماند. سرمایه اصلی باشگاه هواداری است که در هر شرایطی کنار تیم محبوبش می‌ماند و این روزهای سخت هم سپری خواهد شد، اما همه ما باید به خوبی بدانیم پیراهن تراکتورسازی قیمت دارد و تعصب بازیکنان در شرایط سخت مشخص می‌شود. به همین دلیل از همه بازیکنان تیم انتظار دارم فردا در تمرین حضور داشته باشند. هر بازیکنی هم که نیاید امیدوارم در تیم بعدی خودش موفق باشد. ما با اعتماد به بازیکنان جوان و بومی کار خودمان را آغاز می‌کنیم و به این تیم اعتماد داریم، همانطور که هوادار به تیم محبوب خودش ایمان دارد و می‌داند تراکتورسازی در هر شرایط و موقعیتی بزرگ می‌ماند./تسنیم

پاسخی بگذارید