تاریخ: ۱۶:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس هواشناسی سن پترزبورگ از برگزاری بازی افتتاحیه جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه در گرم‌ترین روز این شهر از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،الکساندر کولسوف اعلام کرد که انتظار می‌رود بازی افتتاحیه جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ میان تیم‌های ملی روسیه و نیوزیلند فردا (شنبه) در ورزشگاه شهر سن پترزبورگ در گرم‌ترین روز سال ۲۰۱۷ میلادی برگزار شود.

وی اظهار داشت: پیش‌بینی ما این است که در زمان بازی افتتاحیه ورزش باد گرم با دمای هوای ۲۰ تا ۲۲ درجه بالای صفر را شاهد باشیم. فردا (شنبه) هوا گرم، آفتابی و خوب است.

خبر دیگر از روسیه حاکی از آن است که تیم داوری از کلمبیا قضاوت بازی افتتاحیه جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه را بر عهده دارد. ویلمار رولدانوم از کلمبیا به اتفاق ۲ هموطنش بازی روسیه و نیوزیلند را در ورزشگاه تازه ساخت سن پترزبورگ داوری می‌کند.

همچنین فن باستن، اسطوره پیشین تیم ملی هلند و فوتبال جهان که سمت مدیر توسعه‌ای فیفا را بر عهده دارد درباره آغاز جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه به خبرنگاران گفت: این رقابت‌ها بهترین محل برای آزمون تعویض بازیکن چهارم در وقت‌های اضافه است.

فن باستن که در شهر سن پترزبورگ با خبرنگاران صحبت می‌کرد گفت: جام کنفدراسیون‌ها فرصت و محل بسیار خوبی برای تست کردن سیستم‌های ویدئو چک و تعویض بازیکن چهارم در وقت‌های اضافه است.

جام کنفدراسیون‌ها از فردا (شنبه) تا ۱۱ تیر ماه سال جاری به میزبانی روسیه در شهرهای مسکو، سن‌پترزبورگ، کازان و سوچی برگزار خواهد شد. در گروه A این رقابت‌ها روسیه، پرتغال، نیوزیلند و مکزیک حضور دارند و تیم‌های گروه B را نیز شیلی، کامرون، آلمان و استرالیا تشکیل می‌دهند./تسنیم

پاسخی بگذارید