تاریخ: ۱۲:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن پیشین استقلال اعتقاد دارد مطلبی که سایت باشگاه استقلال به دنبال جدایی کاوه رضایی منتشر کرد، در شأن این باشگاه نبوده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیروز قربانی  درباره وضعیت نقل‌وانتقالات استقلال اظهار داشت: به طور حتم مربیان خواسته‌هایی دارند که براساس آن پیش می‌روند. ما نمی‌توانیم از دور نظر بدهیم که نقل‌وانتقالات به چه صورت بوده است، چرا که کادر فنی استقلال براساس نیازهای خود بازیکن می‌گیرد. تا اینجای کار می‌دانم که سجاد شهباززاده و حسن بیت‌سعید را جذب کرده‌اند که خریدهای خوبی هستند.

وی در مورد حرف و حدیث‌های به‌وجود آمده پیرامون جدایی کاوه رضایی گفت: فوتبال حرفه‌ای شده و بازیکنان از طریق مدیربرنامه‌های‌شان تصمیم می‌گیرند. واکنش باشگاه استقلال نسبت به جدایی این بازیکن را جالب ندیدم. خوشم نیامد که استقلال چنین مطالبی را به کار بُرد. رضایی یک سال برای تیم استقلال زحمت کشید. از طرفی، باشگاه استقلال بزرگ‌تر از این حرف‌هاست که با جدا شدن یک بازیکن، بارش روی زمین بماند. این حرفی است که علیرضا منصوریان در دوران بازیگری‌اش به ما می‌گفت. او کاپیتان استقلال بود و می‌گفت باشگاه استقلال بزرگ‌تر از این است که با رفتن یکی دو بازیکن بارش روی زمین بماند.

«رضایی هم برای استقلال زحمت کشیده و باید به نظرش احترام گذاشت»، بازیکن پیشین استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: به نظرم، استقلال و هوادارانش باید برای رضایی آرزوی موفقیت کنند. باشگاه استقلال هم نباید با این مطالب رضایی را رودروی هواداران قرار می‌داد. منِ پیروز قربانی باشم یا نباشم و فلان بازیکن باشد یا نباشد، استقلال همیشه خواهد بود. زشت است که باشگاه استقلال شأن خودش را پایین بیاورد./تسنیم

پاسخی بگذارید