تاریخ: ۲۲:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
نام نویسنده: علی احمدی
بهترین مدافع آخر استان مازندران در تیررس لیگ برتری ها !

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، بعد از پایان لیگ ها و رسیدن در آستانه آغاز فصل نقل و انتقلات و شروع یارگیری تیم های لیگ برتری، طبق معمول چشم ها به مازندرانی هاست.تمامی تیم های لیگ برتری تشنه ی بازیکنان انرژیک و خوش تکنیک مازنی هستند. مازندرانی ها که بیشترین تعداد بازیکن را در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بعد از پایان لیگ ها و رسیدن در آستانه آغاز فصل نقل و انتقلات و شروع یارگیری تیم های لیگ برتری، طبق معمول چشم ها به مازندرانی هاست.تمامی تیم های لیگ برتری تشنه ی بازیکنان انرژیک و خوش تکنیک مازنی هستند. مازندرانی ها که بیشترین تعداد بازیکن را در لیگ برتر فوتبال کشور دارند همچنان طرفدار دارند. آنقدر خوب کار کردند که تمامی مربیان را به داشتن حداقل یک بازیکن در تیم خودشان مجاب کنند.

اما این روز ها بعد از بازگشت یکی از اسطوره های فوتبال مازندران یعنی محمد تقوی از دیار غربت و حضورش در در تیم پدیده دل گرمی های بیشتری را برای بازیکنان مازندرانی دنبال داشت.

در چند روز اخیر خبرهای خوبی به گوش می رسد و گویا چندین بازیکن مازندرانی مورد توجه تیم های خوب لیگ برتری قرار گرفتند.

از جمله این بازیکنان ” سعید انگاشته ” ملی پوش سابق فوتبال کشور که از قابلیت های بالایی برخوردار است . انگاشته که تمامی هم بازیان ملی پوشش در حال حاضر در بهترین تیم های کشور حضور دارند، شاید حالا نوبت او باشد که به حق واقعی اش در فوتبال برسد.

این مدافع تنومند و انرژیک که چندی چیش به عنوان بهترین مدافع آخر استان مازندران نیز انتخاب شده است در حال حاضر چند پیشنهاد خوب لیگ برتری و لیگ یکی دارد. وی که چند وقتی است بر سر تمرین یکی از تیم های لیگ برتری حضور دارد و مورد توجه آن تیم قرار گرفته هم اکنون بر سر چند راهی انتخاب آینده ای مناسب قرار گرفته است. باید صبر کنیم ببینیم آیا انگاشته به جمع ستاره های مازندرانی در لیگ برتر اضافه خواهد شد یا نه !؟ حقی که شاید خیلی سال پیش برای او به مانندعلیرضا جهانبخش ، سردار آزمون ، روزبه چشمی، بهنام برزای، علی علیپور و احسان پهلوان و خیلی های دیگری که هم بازی انگاشته بودند باید گرفته می شد ولی حالا وقتش رسیده که انگاشته هم پدیده ی لیگ برتر شود.

باید صبر کنیم و ببییم چه آینده ای در انتظار انگاشته جوان است.

 

پاسخی بگذارید