از نگاه دوربین سیاوش زمانزاده ؛
تاریخ: ۲۱:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
نام نویسنده: علی احمدی
هفتمین یادواره شهدای ورزشکار در رامسر برگزار شد

هفتمین یادواره شهدای ورزشکار شب گذشته درسالن تختی اداره ورزش وجوانان شهرستان با اجرای هنرنمایی ورزشکاران نونهال باستانی و صرف افطار برگزارشد .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دراین مراسم ابراهیم گلدشتی ریاست اداره ورزش وجوانان از سخنرانی و حواشی کاست وفقط به خیرمقدم و تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) و تبریک صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی اکتفاکرد ‌ و شاید میتوان گفت کلاس کار مراسم را حفظ کرد .

حجت الاسلام رضایی امام جمعه شهرستان رامسر، محمد ازاد فرماندارشهرستان رامسر و جمعی ازاعضای شورای شهر فعلی و اینده شهررامسر به همراه روسای هیات های ورزشی، جامعه ورزش و اصحاب رسانه دراین مراسم حضور یافتند.

در این یادواره که هفتمین سال تحت عنوان یادوراه شهدای ورزشکار برگزارشد نونهالان باستانی کار به اجرای حرکات مختلف و هنرنمایی پرداختند  و نشان دادند استعدادهای برای اینده ورزش زور خانه ای خواهیم داشت . همچنین در پایان این مراسم در سالن تختی مهمانان به صرف افطار دعوت شدند .میتوان گفت مراسم مختصر و خوب و با خروج از حواشی دوره های گذشته برگزارشد و این یک امتیاز بالا درانجام مراسم فرهنگی از سوی اداره ورزش محسوب میشود.

 

پاسخی بگذارید