تاریخ: ۱۶:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

معاون نخست وزیر روسیه از آمادگی کامل این کشور برای برگزاری جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، جام کنفدراسیون‌ها از دو روز دیگر با شرکت هشت تیم برتر قاره‌های مختلف در دو گروه و در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی آغاز می‌شود.

ویتالی موتکو، معاون نخست وزیر و رئیس فدراسیون فوتبال روسیه در این رابطه به سایت اسپورت روسیه گفت: تمام ورزشگاه‌ها، زمین‌های تمرینی و هتل‌ها آماده میزبانی‌اند و همه امیدوار هستند تا در بالاترین سطح کیفی ممکن جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه برگزار شود.

موتکو ادامه داد: تمام برنامه‌های آماده‌سازی میزبانی جام کنفدراسیون‌ها در روسیه مطابق برنامه پیش‌رفته است. مشکل خاصی نداریم و امیدوار هستیم شاهد یک رقابت‌ فوتبالی مهیج و بزرگ باشیم.

تیم ملی فوتبال روسیه به عنوان میزبان جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ شنبه آینده در بازی افتتاحیه در ورزشگاه سن پترزبورگ به مصاف نیوزیلند می‌رود.

معاون نخست وزیر روسیه در خصوص این بازی اظهار داشت: تیم ملی فوتبال روسیه به خوبی آماده این رقابت‌ها شده است. من تیم را از نزدیک دیدم که شرایط بسیار عالی دارد و امیدوارم حمایت خوبی از سوی هواداران از تیم ملی روسیه انجام شود.

در گروه A جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ تیم‌های ملی روسیه، پرتغال، نیوزیلند و مکزیک حضور دارند. تیم‌های گروه B را نیز شیلی، کامرون، آلمان و استرالیا تشکیل می‌دهند./تسنیم

پاسخی بگذارید