تاریخ: ۱۶:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

ملی‌پوش پرتغال پیش از آغاز اولین بازی جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه گفت که تمام امید پرتغال در این جام به مهاجم رئال مادرید است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم ملی فوتبال پرتغال شب گذشته (چهارشنبه) وارد کازان شد و امروز اولین جلسه تمرینی خود را برگزار می‌کند. این تیم یکشنبه آینده در اولین بازی گروه A جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه به مصاف مکزیک می‌رود. روسیه و نیوزیلند دو تیم دیگر این گروه هستند.

در این میان برونو آلوز، بازیکن تیم ملی فوتبال پرتغال درباره جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه در جمع خبرنگاران گفت: ما تجربه حضور در جام جهانی و جام ملت‌های اروپا را داریم، اما تورنمنت جدیدی پیش‌روی ماست. در جام کنفدراسیون‌ها بهترین تیم‌های قاره‌ای حضور دارند و قهرمانانی هستند که به راحتی عقب نمی‌کشند.

بازیکن تیم ملی پرتغال ادامه داد: تمام تیم‌های حاضر در جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه در سطح یکسانی هستند و نیاز است تا سماجت خود را در زمین نشان دهیم. پرتغال با اتکا به تجربه خود می‌تواند این جام را فتح کند.

برونو آلوز در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر حضور کریستیانو رونالدو در ترکیب تیم ملی پرتغال گفت: خیلی سخت است که بخواهم با کلمات اهمیت کریس را برای کشور پرتغال، تیم ملی و بازیکنان توصیف کنم. ما به او افتخار می‌کنیم. امیدوار هستیم باز هم رونالدو توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارد. تمام کیفیت جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه متکی به رونالدوست و همه در انتظار نمایش فوق‌العاده او هستند.

تیم ملی فوتبال پرتغال یکی از هشت تیم شرکت‌کننده در جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه است که از روز ۲۷ خرداد تا ۱۱ تیر ماه سال جاری در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی برگزار خواهد شد. پرتغال در گروه A این رقابت‌ها با روسیه، نیوزیلند و مکزیک رقابت می‌کند. در گروه B نیز تیم‌های شیلی، کامرون، آلمان و استرالیا حضور دارند./تسنیم

پاسخی بگذارید