مهاجم سابق تیم فوتبال راه آهن با عقد قراردادی ۲ ساله برای گذراندن خدمت سربازی به تیم فوتبال ملوان پیوست.
تاریخ: ۱۶:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان،  بابک مرادی مهاجم فصل پیش تیم راه آهن با عقد قرارداد ۲ساله به ملوان پیوست. این مهاجم ۲۳ ساله با نظر نادر دست نشان سرمربی تیم ملوان و مذاکره با مدیرعامل باشگاه مسعود رضاییان قرارداد خود را با باشگاه ملوان امضا کرد. مرادی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان،  بابک مرادی مهاجم فصل پیش تیم راه آهن با عقد قرارداد ۲ساله به ملوان پیوست. این مهاجم ۲۳ ساله با نظر نادر دست نشان سرمربی تیم ملوان و مذاکره با مدیرعامل باشگاه مسعود رضاییان قرارداد خود را با باشگاه ملوان امضا کرد.

مرادی فوتبال خود را در سن ۱۶ سالگی از تیم جوانان فجر سپاسی شروع کرد و یک فصل را در این تیم گذراند. سپس به تیم شهرداری یاسوج رفت و به عنوان سهمیه جوانان در تیم بزرگسالان بود. وی سابقه بازی در تیمهای پارسه، فولاد یزد،شهرداری تبریز را داراست و مجموعا ۷ گل در این تیم ها به ثمر رساند.

این بازیکن در تیم سیاه جامگان به مدت یک فصل و نیم حضور داشت و گل صعود به لیگ برتر را مقابل مس رفسنجان برای این تیم به ثمر رساند.

همچنین مرادی سابقه بازی در الومینیوم اراک و راه اهن را داراست ۵ گل و ۱۵ پاس گل را در کارنامه دارد و توانسته ۵ پنالتی از حریفان بگیرد.

بابک مرادی در دو فصل آینده را در باشگاه ملوان دوران خدمت سربازی را سپری خواهد کرد.

پاسخی بگذارید