تاریخ: ۱۲:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع جدید تیم سپیدرود رشت می‌گوید که برای پیوستن به این تیم حساب همه چیز را کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سید محسن حسینی درباره پیوستنش به تیم سپیدرود رشت، اظهار داشت: به هر حال پیشنهادی بود که از سپیدرود رسید و من هم بعد از بررسی که انجام دادم، در نهایت تصمیم گرفتم به این تیم بیایم. پیشنهاد گسترش فولاد هم بود، اما در نهایت بین اینجا (سپیدرود) و آنجا (گسترش فولاد)، اینجا را انتخاب کردم.

وی افزود: سپیدرود فاکتورهای دیگری هم برای من داشت. از جمله اینکه ما اصالتاً گیلانی هستیم و برادرم هم دو، سه سالی اینجا بود. من ۹ سال در تبریز بودم، اما فکر می‌کنم نیاز به یک تغییر فضا داشتم. همه این‌ها را با هم حساب کردم، نوشابه و سالاد هم کنارش داشتم و در آخر به سپیدرود آمدم!

بازیکن تیم سپیدرود رشت با اشاره به جدایی‌اش از تیم گسترش فولاد، خاطرنشان کرد: هر چقدر از خوبی ساختار باشگاه گسترش فولاد و پتانسیل فوتبال تبریز بگویم، کم است. اولویت اصلی من مسائل مالی نبود. لوکا هم به من محبت داشت و جزو اولین نفرات به من گفت که بیا قراردادت را تمدید کن، اما من در نهایت «دو، دو تا چهار تا» کردم و به سپیدرود آمدم.

حسینی به تمجید از عملکرد تیم سپیدرود در فصل نقل‌وانتقالات پرداخت و یادآور شد: برعکس تیم گسترش فولاد، سپیدرود امسال به‌سرعت یارگیری می‌کند. این تیم اسکلت سال قبل خودش را حفظ کرده و امسال هم بازیکنان خوبی به خدمت گرفته است. حمایت‌های مردمی هم سپیدرود انجام می‌شود که خیلی می‌تواند موثر باشد.

وی در پایان گفت: من چند سال به‌خوبی و خوشی در کنار مردم تبریز زندگی کردم و روزهای خوبی با آنها داشتم. امیدوارم مردم آذربایجان اگر بدی از من دیدند، حلال کنند. برای تراکتورسازی و گسترش فولاد آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که موفق باشند./تسنیم

پاسخی بگذارید