تاریخ: ۱۲:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هر دو قدرت برتر فوتبال باشگاهی اسپانیا از پیراهن‌های فصل آینده‌شان رونمایی کرده‌اند اما هواداران یکی از آنها برای خرید پیراهن تیم محبوب‌شان باید هزینه بیشتری بپردازند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از نشریه مارکا، هواداران تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا باید اندکی دیگر صبر کنند تا بتوانند ستاره‌های محبوب خود را در پیراهن‌های جدیدشان ببینند اما آنها از همین حالا با طرح و نقش این پیراهن‌ها آشنا شده‌اند چرا که شرکت‌های نایکی به عنوان اسپانسر بارسا و آدیداس به عنوان اسپانسر رئال مادرید از لباس‌های جدید قهرمان فعلی و فصل گذشته لالیگا رونمایی کرده‌اند.

اگرچه پیراهن‌های جدید رئال مادرید تحت هدایت زین‌الدین زیدان به صورت رسمی رونمایی شده است، خرید آنها هنوز برای هواداران مقدر نیست. هرچند قیمت این پیراهن‌ها مشخص است و برای خرید جنس درجه دو یا یک باید از ۹۹٫۹۵ تا ۱۲۹٫۹۵ یورو هزینه کرد. این در حالیست که قیمت پیراهن بارسلونا با همان کیفیت پیراهنی که بازیکنان در زمین بازی به تن می‌کنند، به ۱۵۰ یورو می‌رسد.

این قیمت‌ها اما مربوط به پیراهن‌های خام است و هواداران برای اضافه کردن برچسب‌های موجود باید هزینه‌ای اضافه بپردازند. به عنوان مثال هواداران رئال مادرید برای خرید یک دست کامل از پیراهن، شورت ورزشی و جوراب‌های تیم‌شان که دارای نماد ۱۲ قهرمانی‌شان در لیگ قهرمانان اروپا، نشان قهرمانی لالیگا و جام جهانی باشگاه‌ها باشد تا ۲۰۸ یورو هزینه کنند.

برای آن دسته از هواداران بارسلونا هم که خواهان خرید پیراهن این تیم هستند، اضافه کردن نام اسپانسر جدید باشگاه روی پیراهن و درج نام و شماره بازیکن محبوب‌شان در پشت پیراهن، همینطور لوگوی لیگ قهرمانان اروپا، قیمت پیراهن را به ۱۸۰ یورو افزایش می‌دهد که با احتساب سایر متعلقات از جمله شورت ورزشی و جوراب این رقم به ۲۶۸ یورو می‌رسد./تسنیم

پاسخی بگذارید