تاریخ: ۹:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

یک نشریه اسپانیایی از تلاش کهکشانی‌ها برای جلوگیری از لکه‌دار شدن اعتبار این باشگاه به واسطه انتشار خبر کلاهبرداری مهاجم پرتغالی قهرمان اسپانیا پرده برداشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نشریه «کُنفیدنسیال» اسپانیا گزارشی منتشر کرده و در آن مدعی شده است که باشگاه رئال مادرید با رسانه‌های حامی این باشگاه تماس گرفته است تا از آنها بخواهد که برای انتشار خبر کلاهبرداری ۱۴٫۷ میلیون یورویی کریستیانو رونالدو عکسی انتخاب کنند که او پیراهن تیم ملی پرتغال را به تن دارد نه پیراهن رئال مادرید.

روز گذشته (سه‌شنبه) دادستانی شهر مادرید از رونالدو به اتهام چهار فقره کلاهبرداری مالیاتی مجموعاً به ارزش ۱۴٫۷ میلیون یورو شکایت کرد که این خبر سوژه داغی بوده است که اکثر نشریات اسپانیایی و غیر اسپانیایی روی جلد برده‌اند. در این میان اما نکته جالب این است که دو نشریه آس و مارکا که حامی رئال مادرید هستند، عکس مربوط به خبر کلاهبرداری رونالدو را با پیراهن تیم ملی پرتغال منتشر کرده‌اند.

این همان موضوعی است که کنفیدنسیال به آن اشاره کرده و مدعی شده است که رئیس باشگاه رئال مادرید با نشریات حامی کهکشانی‌ها تماس گرفته و از آنها خواسته است که برای حفظ اعتبار قهرمانی اسپانیا، عکس رونالدو را با پیراهن رئال مادرید چاپ نکنند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید