تاریخ: ۹:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون فوتبال روسیه با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی فوتبال کشورمان را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ویتالی موتکو، رئیس فدراسیون فوتبال روسیه با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، صعود تیم ملی فوتبال کشورمان را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت. متن پیام تبریک ویتالی موتکو، رئیس فدراسیون فوتبال روسیه به شرح زیر است:

«اجازه بدهید از جانب فدراسیون فوتبال روسیه و خودم به خاطر صعود خیره کننده و درخشان تیم ملی شما به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به شما تبریک بگویم.

پیروزی شما در شب دوشنبه موجب شور و شعف تمام ایرانیان شد و آنها را پس از مسابقه به خیابان‌ها کشاند و به یکباره شروع به شادی در خیابان‌های تهران و سراسر کشور کردند. همچنین برای نخستین مرتبه ایران به طور متوالی به جام جهانی صعود کرد.

ما بسیار خرسندیم که شما تابستان آینده به روسیه خواهید آمد و به شما اطمینان می‌دهیم که حداکثر تلاش خود را جهت ایجاد راحت‌ترین  و مناسب‌ترین شرایط برای تیم ملی ایران، هیئت همراه و هواداران شما انجام خواهیم داد.

شما فرصت بی نظیری جهت آشنایی با تاریخ و فرهنگ غنی کشور ما به دست خواهید آورد و از مهمان نوازی مردم روسیه لذت خواهید برد.

به روسیه خوش آمدید».

/تسنیم

پاسخی بگذارید