تاریخ: ۱۳:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه سایپا تأکید کرد که اگر حامد لک تمایل به ماندن در سایپا داشته باشد، مشکلی برای ادامه حضور وی در جمع نارنجی‌پوشان وجود ندارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا درویش در مورد اضافه شدن برخی بازیکنان مانند شریفی و دانیال ماهینی به سایپا و اینکه این موضوع با اعتراض باشگاه استقلال خوزستان مواجه شده است، گفت: در این مورد بهتر است با خود بازیکنان صحبت کنید، چون آنها زمانی که می‌خواستند با باشگاه سایپا قرارداد امضا کنند خودشان تعهد دادند که رضایت‌نامه بگیرند.

وی در ادامه افزود: البته یکی از بندهای قراردادهای آنها این است که اگر تا پایان فصل کمتر از ۵۰ درصد از مبلغ قراردادهای‌شان را دریافت کنند، می‌توانند آن قرارداد را به‌صورت یک‌طرفه فسخ کنند. فکر می‌کنم درمورد جزئیات این موضوع باید خودشان صحبت کنند.

مدیرعامل باشگاه سایپا در واکنش به اعتراض باشگاه نفت به اضافه شدن چند بازیکن این تیم به لیست نارنجی‌پوشان تأکید کرد: در مورد این موضوع هم همین شرایطی که گفتم صدق می‌کند و بازیکنان بهتر می‌توانند در این زمینه صحبت کنند.

درویش در مورد وضعیت محمدرضا اخباری و حامد لک و اینکه آیا قرار است هر دو دروازه‌بان در سایپا بمانند، اظهار داشت: اخباری که بازیکن ماست، چون با سایپا قرارداد دارد و فصل آینده در کنار تیم ما خواهد بود. قبلاً هم علی دایی گفته بود که هر دو دروازه‌بان را می‌خواهد. حالا اگر لک هم تمایل داشته باشد که در سایپا بماند، مشکلی در این زمینه وجود ندارد و در خدمت ایشان خواهیم بود./تسنیم

پاسخی بگذارید