تاریخ: ۱۳:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

برنامه ۸ دیدار از هفته دوم و سوم رقابت‌های لیگ کشتی باشگاه‌های کشور اعلام شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از فدراسیون کشتی، از سوی کمیته لیگ فدراسیون کشتی، برنامه ۸ دیدار از هفته دوم و سوم رقابت‌های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور به شرح زیر اعلام شد.

سه‌شنبه ۳۰ خردادماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد گروه الف: هیأت کشتی مرند – بیمه رازی (میزبان مرند)
چهارشنبه ۳۱ خردادماه: هفته سوم لیگ کشتی آزاد گروه الف: هیأت کشتی مرند – رعد پدافند (میزبان مرند)
پنجشنبه اول تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه الف: مرحوم خواجه وندی نوشهر – شهدای مدافع حرم قم (میزبان نوشهر)
پنجشنبه اول تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه ب: رعد پدافند – سینا صنعت ایذه (میزبان تهران)
جمعه ۲ تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی فرنگی گروه ب: آکادمی امید نوروزی – دانشگاه پیام نور (میزبان شیراز)
پنجشنبه ۸ تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد گروه ب: هیأت کشتی خراسان رضوی – هیأت کشتی هرسین (میزبان مشهد)
پنجشنبه ۲۲ تیرماه: هفته دوم لیگ کشتی آزاد گروه ب: پاس رستم کلا – هیأت کشتی خراسان رضوی (میزبان رستم کلا)
جمعه ۲۳ تیرماه: هفته سوم لیگ کشتی آزاد گروه الف: رعد پدافند – ستارگان کاشان (میزبان تهران)

زمان برگزاری دیدارهای فوق پس از افطار می‌باشد.

نتایج دیدارهایی که تاکنون برگزار شده به شرح زیر است:

بیمه رازی تهران ۵، برنده – مرحوم حسین خواجه وندی نوشهر ۳ (کشتی فرنگی)
ستارگان ساری ۴، برنده – پاس رستم کلا ۴ (امتیاز مثبت ۱۶ به ۱۵) (کشتی آزاد)
شهدای مدافع حرم قم ۶ – پاس اندیمشک ۲ (کشتی فرنگی)
ستارگان کاشان ۶ – هیأت کشتی مرند ۲ (کشتی آزاد)
سینا صنعت ایذه ۷ – دانشگاه پیام نور خوزستان یک (کشتی فرنگی)
بیمه رازی جویبار ۷ – رعد پدافند تهران یک (کشتی آزاد)
بیمه رازی جویبار ۸ – ستارگان کاشان صفر (کشتی آزاد)
ستارگان ساری ۶ – هیأت کشتی خراسان رضوی ۲ (کشتی آزاد)
رعد پدافند تهران ۶ – آکادمی امید نوروزی ۲ (کشتی فرنگی)

همچنین گروه‌بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

گروه یک: بیمه رازی جویبار، رعد پدافند، ستارگان کاشان، هیأت کشتی مرند و هیأت کشتی کرمانشاه
گروه دو: ستارگان ساری، پاس رستم کلا، هیأت کشتی البرز، موسسه فرهنگی ورزشی بهنام طیبی، هیأت کشتی خراسان رضوی و هیأت کشتی هرسین

کشتی فرنگی:

گروه یک: بیمه رازی تهران، مرحوم حسین خواجه وندی نوشهر، پاس اندیمشک و شهدای مدافع حرم قم
گروه دو: سینا صنعت ایذه، دانشگاه پیام نور خوزستان، هیأت کشتی البرز، آکادمی کشتی امید نوروزی و رعد پدافند/تسنیم

پاسخی بگذارید