تاریخ: ۹:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم‌ملی فوتبال قطر با رجوع به اولین بازی این تیم در انتخابی جام‌جهانی مدعی حمله کادر فنی و بازیکنان ایران به قطری‌ها و محرومیت ۴ بازیکن تیمش شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، خورخه فوساتی، سرمربی تیم ملی فوتبال قطر شب گذشته (دوشنبه) در نشست خبری پیش از بازی هفته هشتم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر کره‌جنوبی گفت: حق قطر در مسیر راهیابی به جام‌جهانی از ناحیه داوری ضربه بزرگی خورده است. تصمیم‌های ناعادلانه‌ای علیه ما در ۲ بازی با ایران در تهران و ازبکستان در تاشکند از سوی سوی داوران اتخاذ شد.

سرمربی قطر که تیمش با ۴ امتیاز قعرنشین جدول رده‌بندی گروه A آسیا است در ادامه فلاش‌بکی به گذشته زد و با اشاره به اولین بازی مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر ایران در ورزشگاه آزادی تهران گفت: من در آن زمان سرمربی تیم ملی قطر نبودم اما بعدها فیلم بازی را دیدم. داور در طول بازی خوب قضاوت کرد اما مشکلات از زمانی آغاز شد که کادر فنی و بازیکنان ایران به سمت بازیکنان قطر حمله‌ کردند. اتفاقی که متاسفانه باعث محرومیت ۴ بازیکن قطر شد و تاثیر روی بازی ما برابر چین داشت./تسنیم

پاسخی بگذارید