تاریخ: ۹:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی ایران پتانسیل زیادی دارد که جام جهانی هم به موفقیت برسد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی تاج پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی کشورمان مقابل ازبکستان و صعود این تیم به جام جهانی، اظهار داشت: از رسانه‌ها تشکر می‌کنم، چه از آنهایی که از ما حمایت کردند و چه آنهایی که انتقاد کردند. از همه تشکر می‌کنم، خیلی خوب بود.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: کی‌روش در جام جهانی سرمربی تیم ملی خواهد بود. تیم ملی ایران پتانسیل زیادی دارد که در این مسابقات هم به موفقیت برسد. برای این مسابقات برنامه‌ریزی خواهیم کرد. خیلی خوشحالم که به جام جهانی صعود کردیم.

تاج تصریح کرد: این نخستین بار بود و فکر می‌کنم دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد که تیمی بدون گل خورده به جام جهانی صعود کند. این اتفاق در دو هفته قبل از پایان مرحله مقدماتی رخ داد، مردم از این صعود بسیار خوشحال شدند اما انتظارات از این به بعد از تیم ملی بالاتر خواهد رفت.

وی در خصوص برنامه ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: جلسه‌ای دو، سه ساعته با کی‌روش داشتیم و برنامه‌ای مدون برای جام جهانی برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا در جام جهانی به موفقیت دست یابیم. این ادامه راه ما است.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: با رقم حدود ۳ میلیارد تومان همه تیم‌های ما به جام جهانی رفتند و سعی کردیم همه را همراه کنیم اما نمی‌توانیم با این اعداد و ارقام به راه خود ادامه دهیم بلکه باید پول‌های گنده خرج کنیم و بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های خوب دنیا تدارک ببینیم، امیدوارم دولت بهره خوبی از این صعود ببرد و به ما هم کمک کند. البته تا به حال کمک‌هایی به ما شده است اما این کمک باید کاری‌تر و برای تیم‌های ملی باشد./تسنیم

پاسخی بگذارید