تاریخ: ۸:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هنوز دو بازی دیگر مانده و امیدوارم همین‌طور به کارمان ادامه دهیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا قوچان‌نژاد پس از برتری ۲ بر صفر ایران مقابل ازبکستان گفت: خیلی خوب کار کردیم و امیدوارم به همین نحو ادامه دهیم. امسال عملکرد خوبی داشتیم و این نسبت به دفعه پیش، خیلی خوب به جام‌جهانی صعود کردیم. احساس خوبی نسبت به این موضوع و جام جهانی دارم. هنوز دو بازی دیگر مانده و امیدوارم همین‌طور خوب به کارمان ادامه دهیم.

وی درباره اینکه آیا تیم ایران می‌تواند از مرحله گروهی جام جهانی نیز صعود کند، گفت: فعلا زود است در این مورد صحبت کنیم و ۲ بازی آینده را باید پشت سر بگذاریم و بعد به فکر جام جهانی باشیم.

قوچان‌نژاد درباره بسته نگه داشتن دروازه تیم ملی در راه جام جهانی، عنوان کرد: این یک چیز ویژه در دنیاست. باید به خودمان و تیمی که داریم، افتخار کنیم. ما گل نخوردیم، اما مهم‌تر از آن، صعود و رسیدن به جام جهانی است. امیدوارم حمایت‌های فدراسیون فوتبال و دولت از ما بهتر و بیشتر شود تا در جام‌جهانی بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

مهاجم تیم ملی در مورد آینده‌اش در تیم باشگاهی‌اش، اظهار داشت: خدا بزرگ است. امسال سال خوبی برای من بود. خوب بازی کردم و خوب گل زدم. هنوز با هیرنوین قرارداد دارم، اما تیم‌های دیگر هم پیشنهاداتی به من دادند. در حال بررسی آنها هستم تا ببینم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد./تسنیم

پاسخی بگذارید