تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پرسپولیس برای فصل آینده با ابهاماتی برای پر کردن لیست خود مواجه شده است که این ابهامات با تصمیم نهایی سروش رفیعی برطرف خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، پرسپولیسی ها با شایان مصلح مدافع چپ فصل گذشته سپیدرود رشت به توافق رسیدند تا این بازیکن فصل آینده در جمع شاگردان برانکو قرار گیرد؛ جمعی که هنوز خروجی هایش را معرفی نکرده است و به رغم زمزمه هایی مبنی بر جدایی بازیکنانی نظیر محمدامین آرام طبع خبری موثق پیرامون این موضوع اعلام نشده است.

پرسپولیسی ها شجاع خلیل زاده، گادوین منشا و سیامک نعمتی را نیز جذب کرده اند تا لیست این تیم در حال تکمیل شدن باشد. علی علیپور نیز از فصل آینده به لیست بزرگسالان پرسپولیس اضافه شود تا درصورت تمدید قرارداد کمال کامیابی نیا حلقه جذب بازیکن برای این تیم تنگ تر شود.

پرسپولیسی‌ها تنها دو جای خالی دارند که یکی از این سهمیه ها احتمالا با بازگشت احمد نوراللهی که در حال حل و فصل هرچه زودتر زمان پایان خدمت سربازی خود است، پر می شود.

از سوی دیگر پرسپولیس هنوز نظر قطعی خود را مبنی بر رفتن یا ماندن بازیکنانی مثل سامان نریمان جهان، شهاب کرمی و احسان علوان زاده اعلام نکرده است تا با این حساب، تنها یک بازیکن دیگر اجازه ورود به جمع شاگردان برانکو را داشته باشد.

این جای خالی باقیمانده بستگی به تصمیم نهایی سروش رفیعی دارد؛ هافبکی که هنوز تصمیم خود را برای ادامه بازی در پرسپولیس نگرفته است. او که با پیشنهاد وسوسه کننده الخور قطر روبرو شده است، مذاکره مهمی با پرسپولیس برای بازگشت نداشته است.

با این حال فشار هواداران پرسپولیس برای تمدید قرارداد این بازیکن بعید نیست باعث بازگشت قریب الوقوع سروش رفیعی شود. در صورت حضور رفیعی در پرسپولیس، قطعا علوان زاده از پرسپولیس خارج می شود. فرضیه هایی که بستگی به ماندن سایر بازیکنان پرسپولیس دارد. در غیر اینصورت با خروج هر بازیکن از باشگاه پرسپولیس باید منتظر ورود بازیکن دیگری باشیم/مهر

پاسخی بگذارید