تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

معاون وزیر ورزش به مطرح شدن اسامی برخی گزینه‌ها همچون علی پروین و باقرزاده برای عضویت در هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا داورزنی در رابطه با هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، گزینه های مورد برای حضور  در آنها و اینکه فهرست نهایی چه زمان اعلام خواهد شد، توضیحاتی داد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولیت مستقیم این کار بر عهده مسعود سلطانی فر است، گفت: ریاست مجمع هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بر عهده شخص وزیر ورزش است و به همین دلیل اختیار و مسئولیت مستقیم برای بررسی گزینه های حضور در هیات مدیره سرخابی ها بر عهده وزیر است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در مورد اینکه «بررسی گزینه های مورد نظر برای حضور در هیات مدیره پرسپولیس و استقلال در چه مرحله ای قرار دارد و چه زمان نهایی می شود؟»، خاطرنشان کرد: با توجه به روند کار حداکثر تا پایان خردادماه فهرست هیات مدیره دو باشگاه نهایی و اعلام خواهد شد. به هر حال فصل نقل و انتقالات در جریان و بعد از آن هم فصل جدید لیگ برتر آغاز می شود. دو باشگاه باید فرصت کافی داشته باشند تا در فصل نقل و انتقالات اقدامات لازم در رابطه با ترکیب تیم را انجام دهند. بر همین اساس و طبق گفته وزیر، قطعا تا پایان خردادماه هیات مدیره این دو باشگاه معرفی می شود.

داورزنی تاکید کرد: قبلا هم گفته ام که هدف «ترمیم» هیات مدیره دو باشگاه است چون طی ماه های گذشته برخی اعضای آنها استعفا داده یا فوت شده اند. بنابراین وزارت ورزش به دنبال ترمیم هیات مدیره پرسپولیس و استقلال است.

وی همچنین در رابطه با «مطرح شدن گزینه های مانند علی پروین و فضل الله باقرزاده برای حضور در هیات مدیره پرسپولیس و استقلال و اینکه این موضوعات چقدر صحت دارد؟»، گفت: خواهشا در این مورد هیچ اسمی از هیچ فردی نبرد. برای حضور در هیات مدیره سرخابی ها گزینه های زیادی در حال بررسی هستند اما تا قبل از قطعی و نهایی شدن، هیچ اسمی از آنها برده نخواهد شد چون همین موضوع حاشیه ساز می شود. بهتر است رسانه ها هم از هیچ گزینه ای نام نبرند تا فهرست نهایی و توسط وزارت ورزش به صورت رسمی اعلام شود.

معاون وزیر ورزش در ورزش قهرمانی و حرفه ای در پایان گفت: تلاش وزارت ورزش این است تا تکلیف هیات مدیره پرسپولیس و استقلال هرچه زودتر مشخص شده و اسامی اعلام شود. تاکید شخص وزیر ورزش بر این است تا هیات مدیره ای انتخاب شود که حضورشان به بهبود وضعیت دو باشگاه و تسریع روند کارهای شان کمک کند./مهر

پاسخی بگذارید