تاریخ: ۱۸:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: با کولیبالی به توافق دست پیدا و قرارداد را برای او ارسال کردیم تا آن را امضا کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،افشین حیدری  در خصوص جذب عباس بوعذار اظهار داشت: عباس بوعذار امروز(دوشنبه) رسما باشگاه استقلال خوزستان به توافق رسید تا اولین خرید رسمی ما برای هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر باشد.

وی در خصوص اینکه باشگاه نفت تهران اعلام کرده این بازیکن با باشگاه نفت قرارداد دارد، گفت: در این خصوص بهتر است روشنایی، سرپرست تیم ما اظهار نظر کند اما حتما خود این بازیکن می‌تواند مشکلات قراردادش را حل کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در خصوص حضور کولیبالی در این تیم عنوان کرد: با این بازیکن نیز به توافق دست پیدا و قرارداد را برای او ارسال کردیم تا آن را امضا کند. مشکلی برای قرارداد با کولیبالی نداریم و به توافقات کلی دست یافتیم. ضمن اینکه در کنار جذب کولیبالی به دنبال جذب یک مهاجم و یک هافبک خارجی نیز هستیم و به احتمال زیاد تا چند روز آینده رسما نام آنها را اعلام می‌کنیم.

وی در خصوص وضعیت دانیال ماهینی و محمد شریفی تصریح کرد: این دو بازیکن با استقلال خوزستان قرارداد دارند و باید با آغاز تمرینات ما کار خود را با تیم آغاز کنند. نگرانی برای بازگشت این دو بازیکن نداریم و نامه اعتراض خود را به سازمان لیگ ارسال کردیم.

حیدری در پایان در خصوص احتمال جدایی شیخ‌ویسی با توجه به صحبت‌های این بازیکن ، تاکید کرد: شیخ‌ویسی جایی نمی‌رود و در استقلال خوزستان می‌ماند. شرایط او را درک می‌کنیم و به دنبال برطرف کردن مشکلات او هستیم./تسنیم

پاسخی بگذارید