عاقبت سیاسی بازی بابلسری ها؛
تاریخ: ۰:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
نام نویسنده: sobhan
تنها نماینده موفق فوتبال مازندران در آستانه فروش و نابودی !

امیدواریم مسئولین شهر بابلسر چوب لای چرخ این افتخار بزرگ نکنند و با حمایت از تیم خوب و جوان به ادامه فعالیت این تیم لطمه ای وارد نکنند و بگذارند این تیم حضور موفقی دیگر در لیگ دسته دوم فوتبال کشور داشته باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در فصلی که فوتبالی ها مازندران موفق ظاهر نشدند ، تنها یک تیم، آن هم از شهری توانست برای مازندرانی ها افتخار آفرینی کند که فوتبال برایش در آن شهر مدت ها بود که رنگ و بویی نداشت.

شهدای بابلسر با کادر فنی قدرتمند و بازیکنان جوان و آینده دارش در لیگ دسته سوم فوتبال کشور پر قدرت ظاهر شد و موفق شد جواز حضور در رقابت های لیگ دسته دوم فصل آینده را کسب کند و در بین تیم های ناکام مازندرانی در لیگ های یک، دو و سه تنها تیم موفق مازندرانی باشد .

اما این روز ها خبرهای خوشی از بابلسر به گوش نمی رسد و گویا مسئولین بابلسری نمیخواهند فوتبال در این شهر بعد سال ها زنده شود. حضور یک تیم از این شهرستان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور افتخار بزرگی برای اداره ورزش و فوتبال بابلسر خواهد بود ، افتخاری که بعد سال ها فوتبال این شهرستان را از خواب بیدار کرد.

تلاش صابر میرقربانی و کادر فنی این تیم به همراه جوانان جویای نامش در رقابت های لیگ کشور سبب شد نام بابلسر بعد مدت ها در ورزش فوتبال هم شنیده شود ، اما آیا درست است که انگیزه ی کلی جوان جویای نام را با فروش این تیمی که زحمات زیادی برایش کشیده شده است از بین ببریم !؟ مسئولین بابلسری باید کمی به خودشان بیایند و از این فرصت و حضورشان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور نهایت استفاده را ببرند تا جوانان زیادی از این شهر در شهر خودشان به ورزش و فوتبالشان ادامه دهند.

اما صابر میرقربانی سرمربی جوان تیم موفق شهدای بابلسر در گفتگو با خبرنگار مازنداسپرت، با انتقاد از وضعیت ممکن در شهر بابلسر در خصوص این موضوع اظهار داشت :با تلاش فراوان اعضای کادر فنی و بازیکنان موفق شدیم به لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود کنیم اما گویا در بابلسر کسی از این مسئله خوشحال نشد.

وی ادامه داد :چند هفته از صعودمان میگذرد اما مسئولین این شهر هیچ برنامه ای برای مسابقات لیگ دسته دوم ندارند و تیم را در اختیار شهرداری قرار داده اند و از آنجایی که در طول فصل بنده پیشنهادات یکی دو تا از اعضای شورا مبنی بر استفاده فرزند آن ها در تیم را قبول نکرده بودم این اعضا در حال حاضر به دشمن بنده تبدیل شدند و قصد نابودی این تیم جوان و آینده دار را دارند.

میرقربانی از حضور فوتبال بابلسر بعد ۴۰ سال در سطخ بالای فوتبال کشور گفت و افزود : شهر بابلسر بعد از ۴۰ سال موفق شد صعود داشته باشد و از لیگ سه به لیگ دو راه پیدا کرد که این را مدیون تلاش های بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم خوب شهدای بابلسر هستند.

وی در خصوص شایعات اخیر فروش این تیم گفت : متاسفانه چنین صحبت هایی به گوش ما هم رسیده و این بدترین خبر برای بازیکنانی است که برای موفقیت این تیم زحمت کشیدند و عرق ریختند. مسئولین شهری بابلسر با فروش این تیم ظلم بزرگی به عوامل تیم موفق شهدای بابلسر می کنند و باید جوابگوی آن ها باشند.

امیدواریم مسئولین شهر بابلسر چوب لای چرخ این افتخار بزرگ نکنند و با حمایت از تیم خوب و جوان به ادامه فعالیت این تیم لطمه ای وارد نکنند و بگذارند این تیم حضور موفقی دیگر در لیگ دسته دوم فوتبال کشور داشته باشد.

پاسخی بگذارید