تاریخ: ۱۹:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سخنگوی باشگاه نفت‌ تهران گفت: تا زمانی که همه چیز نهایی نشده نام سرمربی جدید را اعلام نخواهیم کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین قدوسی درباره مذاکرات باشگاه نفت‌تهران با علی کریمی اظهار داشت: با توجه به علاقه‌مندی گلرخسار مالک باشگاه نفت‌تهران به پرسپولیس و از آنجایی که اسپانسر ۳۰ میلیاردی پرسپولیس بود و در کمتر از ۴ ماه ۱۴ میلیارد تومان به این تیم داد، او تصمیم گرفت پیراهن نفت را به رنگ قرمز در آورد و از بزرگانی چون علی دایی و محسن خلیلی دعوت به همکاری شد. همچنین برای فصل جدید گزینه‌هایی مدنظر سرمربیگری نفت بودند که گزینه اول علی کریمی بود.

وی افزود: ابتدا جلسه‌ای با حضور من و یکی از دوستان کریمی برگزار و صحبت‌های خوبی مطرح شد. پس از آن هم، یک جلسه دیگر با حضور مسئولان ارشد باشگاه برگزار شد. در این مدت، رسانه‌ها که همواره پیگیر نقل و انتقالات بودند، اخبار ما را منتشر می‌کردند. بنا به مصلحت، مذاکرات را به طور غیررسمی منکر می‌شدیم. مذاکرات ما با کریمی به جای خوبی رسید و توافق اولیه صورت گرفت. ما هم به شکل غیررسمی این مذاکرات را تأیید کردیم، اما پس از آن کریمی دغدغه‌هایی داشت. این دغدغه‌ها منطقی بود، دغدغه‌هایی که نه برای خودش، بلکه برای تیم بود و منجر به موفقیت تیم می‌شد. دغدغه‌های کریمی برای این بود که بازیکنان وضعیت خوبی از نظر مالی داشته باشند. نگاه کریمی به این موضوع ستودنی بود.

سخنگوی باشگاه نفت‌تهران خاطرنشان کرد: مذاکرات ما کریمی متوقف و صراحتا و صادقانه باید بگوییم که نتوانستیم خواسته‌های او را برآورده کنیم. در حال حاضر اما، گمانه‌زنی‌هایی در خصوص حضور کریمی به عنوان مدیرفنی یا دستیار مطرح می‌شود. از رسانه‌ها درخواست می‌کنیم با توجه به شأن کریمی و حفظ جایگاهش به عنوان اسطوره، از هر گونه گمانه‌زنی خودداری کنند. مایل به همکاری با کریمی بوده و افتخار می‌کنیم که بزرگی مانند او با ما همکاری کند، اما شاید این همکاری صورت بگیرد یا نگیرد. به عنوان یک همکار خواهش می‌کنم برای اینکه موضوع به حواشی کشیده نشود، از هرگونه گمانه‌زنی خودداری کنند.

«در ارتباط با نفت‌، اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است که پس از نهایی شدن، اعلام خواهیم کرد.» قدوسی با بیان این جمله در خصوص گزینه‌های سرمربیگری نفت گفت: سیاست ما این نیست که تا توافقی صورت نگرفته، نامی را اعلام کنیم. بنده از اینکه نام کریمی برده شده، عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم او درک کند که رسانه‌ها به عنوان منتقل کننده حقایق تلاش می‌کنند./تسنیم

پاسخی بگذارید