تاریخ: ۹:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کارشناس فوتبال ایران تأکید کرد که صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه هنوز قطعی نشده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیر حاج‌رضایی درخصوص شرایط تیم ملی در آستانه بازی فردا با ازبکستان و اینکه خیلی‌ها صعود ایران را قطعی می‌دانند، گفت: از نظر من صعود ایران هرگز قطعی نشده و ما باید ازبکستان را شکست دهیم. قبل از موفقیت نباید جشن گرفت و در فوتبال ممکن است یک شادی در یک لحظه تبدیل به تراژدی شود و البته عکس این قضیه هم وجود دارد. اگر صعود ایران به جام جهانی را از حالا قطعی بدانیم مرتکب یک اشتباه بزرگ شده‌ایم.

وی ادامه داد: یادمان باشد که تنها راه ازبکستان برای صعود به جام جهانی و بالا رفتن شانس این تیم، شکست دادن ایران در تهران است. اگر آنها ببازند احتمالا باید به پلی‌آف فکر کنند و برای پیروزی در این بازی انگیزه زیادی دارند تا به‌صورت مستقیم به جام جهانی بروند.

حاج‌رضایی درباره انتقادهای صورت گرفته از کارلوس کی‌روش مبنی بر کنار گذاشتن دستیاران ایرانی، محدود کردن فضای رسانه‌ای تیم ملی و برخی مسائل دیگر اظهار داشت: من انتقادها را به‌صورت دقیق نخوانده‌ام، ولی کی‌روش قبلا هم درمورد برخی مسائل کدهایی را به ما داده بود. او قبلا هم از فضای رسانه‌ای و جغرافیایی ایران در بازی‌های حساس دور شد و این موضوع جدیدی نیست. به هر حال الان مهم این است که ما بتوانیم ازبکستان را ببریم و به جام جهانی صعود کنیم.

کارشناس فوتبال ایران عنوان کرد: من با نقد منصفانه موافق هستم و این می‌تواند به تیم ملی کمک کند، هرچند که ادبیات سخیف در دایره نقد قرار نمی‌گیرد. در انتقاد کردن همیشه باید زمان و شرایط را هم در نظر گرفت./تسنیم

پاسخی بگذارید