تاریخ: ۹:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مراسم تقدیر از تیم ملی جوانان و حامیان فوتبال با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در مراسمی که به مناسبت میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) همراه با ضیافت افطار در سالن آمفی تئاتر بیمارستان محک برگزار شد مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به همراه امیر عابدینی و برخی مسئولان فدراسیون فوتبال نیز حضور داشتند.

طی این مراسم که به همت باشگاه هواداران فوتبال ملی برگزار شد ابتدا از خانواده مجید نائینی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس که چندی پیش به دنبال مرگ مغزی اعضایش را اهدا کرد تقدیر شد.

قبل از این به دنبال امضای تفاهم‌نامه همکاری میان فدراسیون فوتبال و انجمن اهدای عضو ایرانیان به‌ منظور استفاده از ظرفیت‌های ورزش فوتبال در توسعه فرهنگ نیکوی اهدای عضو، موج جدیدی در فرهنگ اهدا عضو ایجاد شد که این قرارداد همکاری به‌همت باشگاه هواداران فوتبال ملی(سامانه ۹۰۹۰) صورت گرفت.

همچنین از خانواده وحید باغ‌گُلی، فوتسالیست جوان کرمانی، که با مرگ مغزی روبه‌رو شده بود، تجلیل شد.

سامانه ۹۰۹۰ به منظور ترویج و توسعه فرهنگ اهدای عضو در این مراسم با اهدا لوح از خانواده‌های نائینی و باغ‌گلی تجلیل کرد.

در این مراسم بسیاری از چهره های ورزشی و پیشکسوتان فوتبال حضور داشتند و از اعضای تیم فوتبال جوانان ایران نیز که موفق شدند در جام جهانی به یک پیروزی برسند و طلسم چهل ساله را بشکنند نیز تقدیر شد.

طی این مراسم ضمن تقدیر از تیم‌های ملی فوتبال در رده‌ها و رشته‌های مختلف، جوایز حامیان فوتبال ملی مجموعاً به ارزش ۱۳ میلیارد ریال توسط سامانه ۹۰۹۰  اهدا شد.

/فارس

پاسخی بگذارید