تاریخ: ۹:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: امسال تصمیم گرفتیم با همدلی و کمک به یکدیگر از حالت یک تیم معمولی و میان جدولی خارج شویم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شهاب گردان ، درخصوص تمدید قراردادش با پدیده و دلایل ماندنش در این تیم گفت: حقیقت ماجرا این است که من اصلا به چیزی جز جدایی از پدیده فکر نمی‌کردم و شرایط به شکلی بود که این تیم را تیم خودم می‌دانستم.

وی افزود: کار کردن با مهاجری و مجموعه پدیده به من آرامش می‌داد و من هم تصمیم گرفتم در مشهد بمانم و دوست دارم امسال اتفاقات خوبی برای پدیده مشهد رقم بخورد. به این فکر می‌کنم که اگر روزی از پدیده جدا شدم یک حرکت مثبت در این تیم به جا گذاشته باشیم.

گلر پدیده با تاکید بر نتیجه‌گیری فصل گذشته این تیم گفت: ما امسال تصمیم گرفتیم با همدلی و کمک به یکدیگر از حالت یک تیم معمولی و میان جدولی خارج شویم. هدف خود مهاجری هم همین است. امیدوارم برنامه‌ها و اهداف سرمربی تیم پیاده شود تا ما بتوانیم امسال سالی متفاوت را رقم بزنیم.

دروازه‌بان سابق تیم ملی و پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا به یکباره از سطح اول فوتبال ایران جدا شد، گفت: شاید بارها به این موضوع فکر کردم ولی فکر می‌کنم باید بیشتر صبر می‌‌کردم و در آن مقطع که در پرسپولیس بودم تصمیم بهتری می‌گرفتم اگر کمی صبر می‌کردم و طمع بیشتری برای رقابت نشان می‌دادم شاید شرایط تغییر می‌کرد؛ البته نمی‌دانم چرا هیچکس عملکرد من بعد از پرسپولیس را به یاد نمی‌آورد چون من در سپاهان روزهای خوبی داشتم و با این تیم قهرمان ایران شدم ولی همه عملکرد من را تا قبل از حضورم در پرسپولیس یادشان می‌آید.

گردان با تاکید بر اینکه هرگز ناامید نشده است، گفت: یکی از انگیزه‌های بازی کردن من دعوت دوباره به تیم ملی است و این آرزوی هر فوتبالیست‌ است من هم دست از تلاش برنمی‌دارم و هنوز هم برای رسیدن به پیراهن تیم ملی تلاش می‌کنم.

/فارس

پاسخی بگذارید