در کمتر از یک‌سال از انتصاب؛
تاریخ: ۰:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
نام نویسنده: علی احمدی
رئیس هیأت کشتی آمل از سمتش کناره‌گیری کرد!

بزرگمهر دادگر رئیس هیأت کشتی شهرستان آمل که تیر ماه سال گذشته طی حکمی از سوی رئیس هیأت کشتی مازندران به عنوان رئیس هیأت کشتی آمل منصوب شد در کمتر از یک سال از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بزرگمهر دادگر رئیس هیأت کشتی شهرستان آمل از سمت خود استعفا داد.

دادگر تیر ماه سال گذشته طی حکمی از سوی رئیس هیأت کشتی مازندران به عنوان رئیس هیأت کشتی آمل منصوب شد ولی در کمتر از یک سال از سمت خود کناره‌گیری کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، با تأیید این خبر، گفت: این مسؤول با مراجعه به اداره ورزش و جوانان این شهرستان استعفای خود را اعلام کرد.

ناصر نصری‌شاهاندشت افزود: علت اصلی این استعفا وجود مشغله کاری و شخصی فراوان اعلام شده است.

به گزارش فارس، ورزش در شهرستان آمل از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و بیش از ۴۰ هیأت ورزشی با فعالیت بیش از ۱۳ هزار ورزشکار سازمان‌یافته در حال کار و تلاش هستند.

با توجه به اینکه آمل دارای کشتی‌گیران عنوان‌دار در میادین جهانی، آسیایی و بین‌المللی است که در هر دوره از رده‌های مختلف تیم ملی خوش می‌درخشند و مدال‌های رنگارنگ را از آن خود می‌کنند انتظار از هیأت کشتی بسیار بالا است.

ورزش کشتی در این شهرستان با تلاش چندین ساله حضور یک ورزشکار از این شهرستان را در سه دوره المپیک در کارنامه دارد که دو مدال طلا و برنز در این آوردگاه بسیار مهم کسب شد.

در آینده نزدیک در مورد تأیید استعفای رئیس هیأت کشتی آمل یا انتصاب رئیس جدید این هیأت ورزشی از سوی مسؤولان اداره ورزش و جوانان آمل تعیین تکلیف خواهد شد.

پاسخی بگذارید