تاریخ: ۱۰:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی سابق تیم ملی گفت: با توجه به روحیه بالای بازیکنان و کادر فنی مطمئن هستم تیم ملی می تواند موفق باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مارکار آقاجانیان در ابتدا ضمن تسلیت به خانواده شهدای در حادثه حمله تروریست ها گفت: امیدوارم تیم ملی فوتبال با اقتدار برابر ازبکستان به میدان برود و مانند دوره قبل مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند.

وی در ادامه بیان کرد: به هرحال مسابقات این چنینی که حالت تورنمنتی دارد و ۳ بازی دیگر تا پایان این تورنمنت داریم که اولین دیدار آن مقابل ازبکستان است. نتیجه این بازی برای ما از هر لحاظ حائز اهمیت است. چرا که ۳ امتیاز این دیدار می تواند خیال ما را برای صعود به جام جهانی قطعی می کند. ولی در فوتبال هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت.

آقاجانیان خاطر نشان کرد: ازبکستان تیم خوبی است، بنابراین روز دوشنبه بازی آسان برابر این تیم نداریم. ولی با روحیه بالایی که از بازیکنان و در راس آن کارلوس کی روش و کادر فنی سراغ دارم، مطمئنم تیم ملی می تواند موفق باشد. با توجه به اینکه بازی دوستانه ای با تایلند داشته است بدون شک کادر فنی آخرین اطلاعات را از این تیم بدست آورده است.

وی افزود: به نظرم اردوی اتریش و بازی مونته نگرو همانگونه که همه بازیکنان و کادر گفته اند اردوی مناسب و ثمره آن نیز بازی خوب توام با نتیجه بوده است. امیدوارم روز دوشنبه تیم ملی با دست پر از زمین مسابقه بیرون بیاد و بتواند دل هزاران هوادار را یکبار دیگر شاد کند.

مربی سابق تیم ملی گفت: تیم ملی را دوست دارم چه با من و چه بدون من، چرا که تیم ملی برای مردم است و برای شخص خاصی نیست. من هم مثل بقیه مردم برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت دارم.

آقاجانیان در پایان تاکید کرد: از تمام هواداران عزیز می خواهم به ورزشگاه بیایند، چرا که حضور آنها تاثیر زیادی در روحیه بازیکنان دارد و به آنها انگیزه مضاعف می دهد.  ما می توانیم از  امتیاز میزبانی به نحو احسن استفاده کنیم. فوتبال قابل پیش بینی نیست. آروزی قلبی من این است که تیم ملی نتیجه بگیرد.

/فارس

پاسخی بگذارید