تاریخ: ۱۰:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران از آمادگی بازیکنان این تیم برای رویارویی با تیم ملی ازبکستان خبر داد و گفت: هر چهار دروازه بان تیم ملی آماده هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا بیرانوند گفت: امیدوارم با پیروزی برابر ازبکستان به جام جهانی برویم. جلسات تمرینی خوبی هم داشتیم و نقاط ضعف و قوت حریف را بررسی می‌کنیم تا با کمک هواداران مقابل ازبکستان پیروز شویم.

وی در مورد شرایط خودش گفت: بعد از بازی با لخویای قطر به تیم ملی اضافه شدم و تمرینات خوبی را انجام دادم. ۴ دروازه‌بان در تیم ملی داریم که همگی آماده هستند و با صلاحدید سرمربی تیم یکی از ما بازی می‌کند. نه فقط من، بلکه همه بازیکنان تیم ملی آماده هستند.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که پرتاب‌های بلند او با صلاحدید کادر فنی است یا به تشخیص خودش، گفت: به صلاحدید کادر فنی این شروع مجددها انجام می‌شود و با تمریناتی که داشته‌ایم این پرتاب‌ها را انجام می‌دهم. گاهی اوقات هم شروع مجددها با تصمیم خودم است. این پرتاب بلند دست نعمت الهی است که به من داده شده و باید از آن استفاده کنیم.

دروازه‌بان تیم ملی در مورد اینکه مقابل ازبکستان هم می‌تواند رکورد گل نخوردنش را حفظ کند،‌ اظهار داشت: این رکورد بیرانوند نیست، رکورد تیم ملی است که از کادر فنی و مهاجمان تا همه تیم ملی در آن دخیل هستند. امیدوارم با تلاش همه بازیکنان بتوانیم بازهم دروازه تیم ملی را در مسابقات مقدماتی جام جهانی بسته نگه داریم./مهر

پاسخی بگذارید