تاریخ: ۱۰:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

با درخواست رامین رضاییان، مذاکرات باشگاه استقلال با این بازیکن بعد از دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان صورت می‌گیرد و در صورت توافق، این بازیکن آبی پوش خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، رامین رضاییان بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس بعد از چالشی که با برانکو ایوانکوویچ داشت، از این تیم کنار گذاشته شد. این اتفاق اواخر فصل گذشته رخ داد و رضاییان چند هفته بدون تیم ماند.  با این حال، رضاییان مذاکراتی با چند تیم خارجی و داخلی از جمله استقلال داشته است. این بازیکن یکی از نفرات مدنظر علیرضا منصوریان بوده است و پیشنهاد حضور در استقلال را از مدتها پیش دریافت کرده بود.

حتی مذاکرات اولیه بین باشگاه استقلال و رضاییان صورت گرفته است و به نظر می رسد زمینه حضورش در جمع آبی پوشان مهیا شده است.

رضاییان در حال حاضر در اردوی تیم ملی به سر می برد تا این تیم را در بازی مقابل ازبکستان همراهی کند. با درخواست رضاییان، مذاکرات نهایی استقلال با این بازیکن به بعد از این مسابقه موکول شده است.

سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال با تایید این مطلب  گفت: دو، سه گزینه مدنظر ما در تیم ملی هستند و دو بازیکن هم ملی پوش ازبکستان. قرار است بعد از پایان بازی ایران و ازبکستان با این گزینه ها مذاکره کنیم.

افتخاری درباره اینکه آیا رامین رضاییان هم در لیست موردنظر باشگاه استقلال هست یا خیر؟ گفت: رامین هم جزو همان چند نفر ملی پوشی است که با درخواست خودشان بعد از بازی تیم ملی با آنها مذاکره خواهیم کرد./مهر

پاسخی بگذارید