تاریخ: ۹:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: چه در بعد فنی چه در بعد مدیریتی و چه در مستطیل سبز شاکله تیم استقلال باید حفظ شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اکبر کارگر جم ، در خصوص ارزیابی اش از شرایط تیم استقلال اظهار داشت: ما پیشکسوتان هم پا به پای هواداران بابت این شکست زجر کشیدیم و ناراحت شدیم، اما باید واقع‌بین بود. در هیچ کجای دنیا تیمی که در مسابقات متعدد و لیگ آن کشور موفق بوده را به خاطر یک شکست هرچقدر سنگین، اینچنین به چالش نمی‌کشند.

مدافع پیشین آبی پوشان گفت: آنچه مسلم است این است که چه در بعد فنی چه در بعد مدیریتی و چه در مستطیل سبز شاکله تیم استقلال باید حفظ شود. باید نقاط ضعف ترمیم شده و برطرف شود چون تغییرات هیچگاه جواب نمی‌دهد.

کارگرجم افزود: هواداران حق دارند که نگران تیمشان باشند. آنها صاحبان واقعی تیم هستند. اما من از این هواداران می‌خواهم که منطق را چاشنی خواسته‌های شان بکنند. مگر فراموش کرده اند که این تیم بهترین تیم نیم فصل دوم شد. دربی را برد و در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم بهترین نتایج را گرفت. حالا در آن بازی که حتما دلایل خاص خودش را داشته است، اتفاقاتی افتاده که آن نتیجه به دست آمده است. بعنوان پیشکسوت این تیم می‌گویم که تیم ما سزوار این همه تنش نیست. آن هم تنشی که هواداران خودمان برایش ایجاد کردند. /مهر

پاسخی بگذارید