تاریخ: ۹:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرپرست فدراسیون والیبال ایران گفت: دوست داشتم این بازی ۳ بر یک تمام شود ولی به هر حال ۲ امتیاز شیرین به دست آوردیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا داورزنی، سرپرست فدراسیون والیبال در مورد پیروزی ۳ بر ۲ تیم ایران مقابل بلژیک اظهار داشت: بازیکنان تیم ایران به خاطر میزبانی در این دیدار تحت فشار زیادی قرار داشتند. بلژیک نیز تیم بسیار خطرناکی بود و ما تاکنون در این سطح با بلژیک مسابقه نداده بودیم. به همین خاطر مهم بود که بتوانیم امتیاز به امتیاز با حریف پیش برویم. خوشحالم که برنده شدیم ولی دوست داشتم که با نتیجه ۳ بر یک حریف را شکست دهیم. با این حال ۲ امتیاز شیرین از این دیدار به دست آوردیم.

وی ادامه داد: با کسب این نتیجه بازیکنان با روحیه مضاعف به مصاف حریفان بعدی خود می روند و مطمئن هستم نمایش بهتری خواهند داشت. دیدارهای بعدی ما با صربستان و آرژانتین هست که هر کدام در نوع خود اهمیت خاصی برای ما دارد.

معاون وزیر ورزش با اشاره به امنیت سالن والیبال آزادی گفت: خوشبختانه امنیت فوق‌العاده‌ای در سالن برقرار بود و من از همه مسئولان به خاطر برقراری این جو مطلوب تشکر می‌کنم.

سرپرست فدراسیون والیبال ایران به افزایش قیمت بلیط دیدارهای والیبال اشاره کرد و گفت: تنها ۵ هزار بلیت از ظرفیت سالن از طریق سامانه مربوطه فروخته می‌شود و بقیه به صورت رایگان در اختیار ارگان‌ها و نهادها قرار می‌گیرد.

داورزنی ادامه داد: برای بازی‌های بعدی باید به فکر چاره باشیم، برای مثال ارائه بلیت نصف قیمت به نوجوانان زیر ۱۲ سال و همچنین تغییر قیمت بلیت‌ها با توجه به موقعیت صندلی‌ها از جمله راه‌کارهای ماست.

وی تاکید کرد: ایران ارزان‌ترین نرخ بلیت را در بین ۱۲ تیم حاضر در سطح یک لیگ جهانی والیبال دارد.

سرپرست فدراسیون والیبال ایران در پایان از پاسخ دادن به سوال‌های غیروالیبالی خودداری کرد و گفت: من به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال در اینجا حاضر شده‌ام، با پرسیدن سوال‌های غیر والیبالی مرا به حاشیه نبرید./تسنیم

پاسخی بگذارید