تاریخ: ۱۳:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه نتیجه دیدار نخست تیمش برابر بلژیک را نمی شود پیش بینی کرد گفت: در هفته دوم میزبان هستیم و این موضوع خوشحال کننده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ایگور کولاکوویچ ظهرروز پنجشنبه در نشست خبری پیش از آغاز هفته دوم لیگ جهانی که در سالن کنفرانس خبری سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، گفت: خوشحالم که به عنوان میزبان در هفته دوم لیگ جهانی مقابل تماشاگران ایران به میدان می رویم.

وی تصریح کرد: بازی های خیلی خوبی در انتظار تیم ایران است و امیدوارم تماشاگران در سالن ۱۲ هزار نفری از این بازی ها لذت ببرند و  پسند کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار ایران و بلژیک که فردا جمعه برگزار می شود، گفت: نتیجه این مسابقه را نیز مانند دیگر بازی ها نمی توان پیش بینی کرد اما بازیکنان ایران تمام تلاش خود را خواهند کرد که تماشاگران خوشحال از سالن خارج شوند.

هفته دوم لیگ جهانی والیبال از جمعه به میزبانی سه کشور ایران، بلغارستان و فرانسه آغاز می شود. در این هفته تیم های ملی والیبال ایران، بلژیک، آرژانتین و صربستان در گروه D و در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف یکدیگر می روند./مهر

پاسخی بگذارید