تاریخ: ۱۳:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت استقلال گفت: امیدوارم آقای زمانی بزودی در یک شغلی مشغول به کار شود که امکان مصاحبه داشته باشد. چون ایشان عاشق مصاحبه و دیده شدن است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیروز قربانی  و در واکنش به اظهار نظر عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: بعنوان یک فوتبالی برای خودم متاسفم که امثال آقای زمانی وارد مدیریت فوتبال شدند. ایشان باید بدانند که هر کسی که به خاطر شغل سیاسی‌اش و ارتباطاتش به هیات مدیره یک باشگاه رسید به صرف عضویت در هیات مدیره فوتبال فهم و صاحب نظر در فوتبال نمی شود.

وی افزود: آنچه از زمانی به یاد داریم این است که از اول فصل هر زمان تیم شکست خورده، این آقا مصاحبه کرده و نمک بیشتر به زخم هواداران پاشیده و هر زمان که تیم نتیجه می‌گرفت ایشان غایب بودند. سئوال من از آقای زمانی این است که بعد از پیروزی در دربی کجا بودید؟ چرا بعد از شکست دادن السد صحبتی نداشتید؟ وقتی تیم نایب قهرمان لیگ برتر شد شما کجا بودید؟ چرا هر وقت تیم شکست می خورد سر و کله شما در رسانه ها پیدا می‌شود؟

کاپیتان سابق استقلال گفت: به شخص من ثابت شده که این آقا از شکست های استقلال خوشحال می‌شوند. نه به این دلیل که استقلالی نیستند. بلکه به این دلیل که شکست‌های استقلال به ایشان امکان مصاحبه کردن و دیده شدن می‌دهد. چون ایشان مصاحبه را دوست دارند. برای همین از تک تک این فرصت ها استفاده می‌کند.

پیشکسوت استقلال گفت: بدتر از مصاحبه کردن زمانی، صحبت کردن در خصوص مسائل فنی است. او یکبار صاحب نظر بودن خودش در مسائل فنی را اثبات کرد. یادمان نرفته مصاحبه‌ای که در خصوص فرشید باقری کرد و او را تخریب کرد. در حالی که زمان نشان داد فرشید یکی از هافبک های خوب ایران است و البته مقدار درک ایشان از فوتبال هم با همان مصاحبه روشن شد.

مدافع پیشین استقلال گفت: من از منصوریان دفاع نمی‌کنم، بلکه از حرمت پیراهن مربی استقلال و از حرمت نیمکت استقلال دفاع می‌کنم. منصوریان وارث یک نیمکت گران قیمت است. او امانت دار بزرگانی است که پیش از او روی این نیمکت نشسته بودند. پس کسی حق ندارد به شخصیت حقوقی سرمربی استقلال توهین کند. منصوریان مقابل العین نتیجه بدی گرفت قبول، اما عضو هیات مدیره نباید در رسانه‌ها دست به تخریب سرمربی تیمی که خود عضو هیات مدیره‌اش است بزند.

قربانی گفت: آقای زمانی استقلال محل تسویه حساب شخصی شما با منصوریان نیست. از این که از این شکست وسیله‌ای بسازید برای تسویه حساب با سرمربی استقلال در بلند مدت سودی نصیب شما نمی‌شود. امیدوارم به زودی در شغلی به جز فوتبال مشغول شوید که امکان مصاحبه برای شما بیشتر از فوتبال وجود داشته باشد.

وی خاطرنشان ساخت: زمانی با این رفتارش شان هیات مدیره استقلال را هم پایین آورد. نفرات بعدی که عضو هیات مدیره شوند باید خیلی تلاش کنند تا دیدگاه مردم را از هیات مدیره استقلال عوض کنند.

وی در ادامه افزود: البته این که امثال زمانی بیایند در فوتبال مدیریت کنند تقصیر خود ما فوتبالی هاست و به قول معروف که می‌گویند «از ماست که بر ماست». اگر ما فوتبالی ها برویم و خودمان را به علم مسلح کنیم، آنوقت افراد غیر فوتبالی نمی آیند در فوتبال برای ما مدیریت کنند و اینچنین نظر فنی هم برای ما بدهند.

/مهر

پاسخی بگذارید