تاریخ: ۱۳:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی بزرگسالان برای اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا با کسب ۲ سهمیه جهانی دیگر برای نوجوانان همراه بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات انتخابی تیم ملی دو و میدانی برای اعزام به بیست و دومین دوره رقابت های قهرمانی آسیا شب گذشته با کسب ۲ سهمیه جهانی دیگر برای نوجوانان خاتمه یافت.

در این مسابقات رضا کفایتی، ورزشکار ماده دهگانه نوجوانان کشورمان با کسب ۶۵۹۰ امتیاز، جواز حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در کنیا را کسب کرد. سید امیر زمان پور نیز با ثبت زمان ٣ دقیقه و ۵۴ ثانیه و ۶ صدم ثانیه در ١٥٠٠ متر، سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان (کنیا) را به دست آورد.

پیش از این و در روز نخست رقابتها امیرحسین درویشی دیگر ورزشکار نوجوان کشورمان نیز با رکورد ۱۸.۹۵ متر سهمیه حضور در رقابت های جهانی را به دست آورد.

نتایج مسابقات برگزار شده در روز پایانی به شرح زیر است:

پرتاب نیزه:

۱- یوسف یوسف وند – البرز – ۶۷.۰۶ متر

۲- امید تاجی – گلستان – ۶۶.۰۶ متر

پرتاب چکش:

۱- کاوه موسوی – آذربایجان غربی – ۶۸.۶۰ متر

۲- اکبر هلالی – آذربایجان غربی – ۶۰.۷۰ متر

پرش سه گام:

۱- وحید صدیق – گلستان – ۱۵.۳۱ متر

۲- سیدهادی مداحی – ۱۴.۵۸ متر

۴۰۰ متر:

۱- امیررضا خانجانی – البرز – ۵۱.۵۰ ثانیه

۲- رضا صفری – تهران – ۵۲.۱۱ ثانیه

پرش با نیزه:

۱- شهروز بنی آدم – تهران – ۴.۶۰ متر

۲- حسین فلاح – تهران – ۴.۰۵ متر

دهگانه:

۱- رضا کفایتی – تهران – ۶۵۹۰ امتیاز (نوجوانان)

۸۰۰ متر:

۱- مصطفی ابراهیمی – خراسان رضوی – ۱:۵۰:۳۱ دقیقه

۲- عبدالرحیم درزاده – سیستان و بلوچستان – ۱:۵۲:۲۲ دقیقه

۳- مهدی جعفری – چهارمحال و بختیاری – ۱:۵۶:۰۶ دقیقه

۴- مهدی مرادی – چهارمحال و بختیاری – ۲:۰۰:۴۵ دقیقه

۱۵۰۰ متر:

۱- امیر مرادی – چهارمحال و بختیاری – ۳:۴۴:۱۹ دقیقه

۲- مسلم نیادوست – فارس – ۳:۴۴:۶۳ دقیقه

۳- سید امیر زمانپور – همدان – ۳:۵۴:۰۶ دقیقه

۴- محمد حاصلی – همدان – ۴:۰۴:۲۷ دقیقه

۳۰۰۰ متر بامانع:

۱- حسین کیهانی – کرمانشاه – ۸:۴۱:۶۳ دقیقه

۲- بهزاد مصطفوی – اصفهان – ۸:۴۵:۴۴ دقیقه

۳- بهروز مصطفوی – اصفهان – ۹:۳۲:۱۵ دقیقه

۴- امیر آذریان – کهگیلویه و بویراحمد – ۹:۴۵:۵۰ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر:

۱- محمد جعفر مرادی – تهران – ۳۰:۳۰:۰۰ دقیقه

۲- مرتضی بیرانوند – لرستان – ۳۱:۱۰:۰۰ دقیقه

۳- حسن عابدی – فارس – ۳۱:۵۳:۰۰ دقیقه

۴- حسین صداقت – اردبیل – ۳۳:۲۵:۰۰ دقیقه

/تسنیم

پاسخی بگذارید