تاریخ: ۱۳:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: با ماهینی به این شرط قرارداد بستیم که بتواند رضایت‌نامه خود را دریافت کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا درویش در خصوص حضور دانیال ماهینی در سایپا با وجود تکذیب مذاکره با این بازیکن عنوان کرد: تا روز پنجشنبه هیچ مذاکره‌ای با ماهینی نداشتیم اما روز گذشته این بازیکن با حضور در باشگاه برای امضای قرارداد ۲ ساله به توافق رسید.

وی در خصوص اینکه مسئولان باشگاه استقلال خوزستان اعتقاد دارند ماهینی با این تیم قرارداد دارد، گفت: ما با این بازیکن به این شرط قرارداد بستیم که بتواند رضایت‌نامه خود را دریافت کند. این مسئله به عهده خود این بازیکن است و به نظر می‌رسد بندی در قراردادش وجود دارد که می‌تواند بازیکن آزاد محسوب شود.

درویش در پاسخ به این سوال که برخی می‌گویند روند مذاکرات این باشگاه با بازیکنان از طریق وکیل دایی پیگیری می‌شود، گفت: اصلا اینطور نیست که وکیل دایی مسئولیت جذب بازیکنان را برعهده داشته باشد بلکه یکی از دوستان دایی که از نزدیکان باشگاه سایپا نیز محسوب می‌شود در کنار نماینده حقوقی سایپا با بازیکنان مذاکره می‌کنند. قرار نیست من و دایی شخصا در این زمینه ورود کنیم و این کار از طریق این دوستان انجام می‌شود.

وی با تکذیب شایعه پیشنهاد باشگاه سپاهان به سایپا برای ابطال قرارداد داخلی محمد دانشگر در قبال دریافت مبلغی، یادآور شد: تا به امروز چنین صحبتی میان دو باشگاه انجام نشده است. ما در ابتدای فصل نقل و انتقالات با محمد دانشگر مذاکره کردیم که او اعلام کرد با سپاهان قرارداد امضا کرده است. واقعا نمی‌دانم سپاهان به چه مدلی بازیکن جذب می‌کند، چرا که ۱۰،۱۲ بازیکن در مذاکره با ما اعلام کردند با سپاهان قرارداد امضا کردند.

مدیرعامل باشگاه سایپا اضافه کرد: با وجود این شرایط به دیگر باشگاه‌‌ها کاری نداریم و بر اساس نیازهای خودمان و سرمربی تیم اقدام به جذب بازیکن می‌کنیم. بعد از اینکه با دانشگر به توافق نرسیدیم این بازیکن از لیست دایی خارج شد و دیگر به دنبال او نبوده و نیستیم.

درویش در خصوص وضعیت سرپرستی تیم سایپا گفت: هنوز حاجیلو به ما جواب نداده اما تا شنبه قطعا وضعیت سرپرستی تیم ما مشخص می‌شود.

وی در پایان در مورد حضور بازیکنان خارجی در این تیم خاطرنشان کرد: هنوز دایی در خصوص بازیکن خارجی به ما اعلام نیاز نکرده است./تسنیم

پاسخی بگذارید