تاریخ: ۱۳:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: باید قبول کنیم در فصل نقل‌وانتقالات عقب افتاده‌ایم و باید تلاش کنیم در روزهای آینده این موضوع را جبران کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیداکبر پورموسوی  در خصوص شروع کار خود در تیم فولاد خوزستان اظهار داشت: من از چند روز گذشته کار خود را با استعدادیابی در تیم‌های پایه فولاد خوزستان شروع کردم و تا ۲۱ خردادماه نیز این کار را ادامه خواهم داد. تمام تلاشم شناسایی استعدادهای تیم‌های پایه است و امیدوارم بتوانم با این کار بازیکنانی که توانایی حضور در لیگ برتر را دارند، انتخاب کنم.

وی در خصوص عملکرد باشگاه فولاد خوزستان در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: من معتقدم عملکردمان در فصل نقل‌وانتقالات تا به امروز کند بوده است، اما امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده تکلیف بازیکنان خود را مشخص کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به توافق ساسان انصاری با سپاهان گفت: هر همکاری باید باب خواسته دو طرف باشد و دو طرف تمایل به همکاری با هم را داشته باشند. من تمایل داشتم ساسان انصاری این فصل در کنار ما باشد و حتی در کنار تماس مدیرعامل فولاد، خودم نیز شخصاً با انصاری تماس گرفتم که مشخص شد دو طرف به هم نزدیک هستیم، اما به یک‌باره متوجه شدیم انصاری با سپاهان قرارداد بسته است. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم سال خوبی در کنار سپاهان داشته باشد.

وی در خصوص روند فعالیت این باشگاه در فصل نقل‌وانتقالات عنوان کرد: من از ابتدای هفته گذشته یک لیست به باشگاه دادم و بازیکنان خود را در سه گروه مشخص کردم. گروه اول شش بازیکنی بودند که قراردادشان تمام شده بود یا نیاز به تمدید قرارداد مالی جدید داشتند که متأسفانه با کندی روند مذاکره با آنها طی شد. اگر وضعیت بازیکنان گروه اول در صورت توافق یا عدم توافق مشخص شود در مرحله بعد باشگاه می‌تواند با توجه به این موضوع روی گروه دوم و حتی سوم اقدام کند.

پورموسوی  یادآور شد: باید قبول کنیم ما عقب افتاده‌ایم و باید تلاش کنیم در روزهای آینده این موضوع را جبران کنیم. اگر ظرف امروز و فردا وضعیت بازیکنان مشخص شود ما شنبه می‌توانیم نفرات تیم‌مان برای فصل بعد را اعلام کنیم. اکثر این نفرات بازیکنانی هستند که با نیم ساعت یا یک ساعت صحبت با آنها به توافق می‌رسیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص وضعیت بختیار رحمانی گفت: بختیار جزو بازیکنان گروه اول است و با او صحبت‌های ابتدایی نیز انجام شده است.

وی در خصوص پست اخیر رحیم زهیوی و اعلام تمایل او برای بازی در تیمی از استان خوزستان عنوان کرد: رحیم زهیوی و بچه‌های استقلال خوزستان بازیکنانی هستند که همه تیم‌ها دوست دارند با آنها کار کنند و طبیعتاً من نیز علاقه‌مندم مجدداً در کنار خودم به فعالیت بپردازند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد: من به این بازیکنان اعتماد، اعتقاد و وفاداری دارم و ما شناخت خوبی از یکدیگر داریم در این شرایط من علاقه‌مند هستم تا مجدداً با این نفرات کار کنم تا بازیکنان جدید که از لحاظ اخلاقی، روحی و روانی شناختی نسبت به هم نداریم. زهیوی نیز بازیکنی است که من دوست دارم در تیم ما به فعالیتش ادامه دهد و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

وی در خصوص وضعیت حسن بیت‌سعید خاطر نشان کرد: با این بازیکن نیز صحبت کردیم و علاقه‌مند هستیم اگر او تمایلی به ماندن در استقلال خوزستان نداشت در استان خوزستان باقی بماند تا منافع حضورش نیز به این استان برسد. بیت‌سعید سرمایه استان خوزستان است و امیدوارم مجدداً با او همکاری کنم.

پورموسوی در مورد جدایی‌اش از تیم استقلال خوزستان نیز گفت: واقعاً جدایی از استقلال خوزستان یکی از سخت‌ترین تصمیمات زندگی من بود، چرا که از شش سال پیش و از بدو تأسیس این باشگاه در کنار این تیم حضور داشتم و بخشی از خانواده من شده بود. من تا ۱۲ اردیبهشت نیز تلاش کردم در باشگاه استقلال خوزستان بمانم، اما یکی از مسئولان این باشگاه ۸ اردیبهشت و قبل از دیدار با الهلال عربستان اعلام کرد که قصد تیم‌داری ندارند و باشگاه را واگذار خواهند کرد.

وی افزود: حرفه من مربیگری است و من غیر از این کار شغل دیگری ندارم و باید یک تصمیم درست می‌گرفتم. در نهایت نیز با مذاکره و مشورت با بزرگ‌ترها به این نتیجه رسیدم تا با فولاد خوزستان قرارداد منعقد کنم. تعدادی از بازیکنان استقلال خوزستان که قرارداد دارند در حال پیوستن به تیم‌های دیگر هستند. بازیکنانی مانند ماهینی و شریفی با وجود قرارداد با استقلال خوزستان به سایپا پیوستند و زبیدی نیز با پارس جنوبی به توافق رسیده است. بازیکنان دیگر این تیم نیز که قرارداد ندارند در حال بررسی پیشنهادهای خود هستند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به بازیکنان مدنظر این تیم در فصل نقل‌وانتقالات گفت: ما شش بازیکن سهمیه لیگ برتری می‌توانیم جذب کنیم و به دنبال این هستیم تا از این فرصت به خوبی استفاده کنیم. در کنار این موضوع علاقه‌مند هستم پنج بازیکن آزاد استقلال خوزستان را با توجه به شناختی که از آنها دارم، جذب کنم. حسن بیت‌سعید، علی‌اصغر عاشوری، فرشاد سالاروند، محمد طیبی و مهدی مؤمنی بازیکنان آزاد این تیم هستند که مؤمنی به پیکان پیوست. من علاقه‌مندم این بازیکنان را در کنار رحیم زهیوی در فولاد نیز در کنار خود داشته باشم./تسنیم

پاسخی بگذارید