تاریخ: ۱۲:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: جای ملوان در لیگ برتر خالی است و امیدوارم در پایان فصل به یک موفقیت بزرگ دست پیدا کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نادر دست‌نشان در خصوص قبول هدایت ملوان و شانس این تیم برای بازگشت به لیگ برتر گفت: مربیگری در هر تیمی یک چالش محسوب می‌شود. در فوتبال نمی‌توان روی یک موفقیت به‌صورت قطعی تعهد داد، ولی تمام تلاش ما این است که ملوان را به لیگ برتر بیاوریم. ملوان تیم بزرگی است که هواداران بزرگی هم دارد و من هم مسئولیت بزرگی را برعهده گرفته‌ام. امیدوارم با کمک هواداران، پیشکسوتان و مسئولان باشگاه در نهایت موفقیت بزرگی را رقم زده و ملوان را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم. واقعاً در حال حاضر جای ملوان در لیگ برتر خالی است.

وی در پاسخ به این پرسش که چند درصد اسکلت تیم ملوان نسبت به فصل گذشته تغییر خواهد کرد، اظهار داشت: این موضوع بستگی به کیفیت فنی بازیکنان دارد و آنها در تمرینات باید خود را نشان دهند. مطمئناً تلاش می‌کنم تا بهترین بازیکنان را برای فصل آینده انتخاب کنم. تا الان که جدایی ایمان صادقی و آبشک از تیم ما قطعی شده است، ولی به‌هر حال تلاش می‌کنیم تا بازیکنان خوبی را برای فصل بعد انتخاب کنیم. هدف اصلی ملوان صعود به لیگ برتر است و قرار نیست در فصل آینده در جدول چهارم شویم. ما با این هدف وارد مسابقات می‌شویم.

سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در واکنش به شایعه کسر امتیاز از این تیم گیلانی تأکید کرد: مسئولان باشگاه ملوان به من گفته‌اند که چنین خطری ملوان را تهدید نمی‌کند و باشگاه با وکیل پاشنکو (دروازه‌بان پیشین ملوان)‌ در تماس است تا این موضوع حل شود. بحث کسر امتیاز هم موضوعی بود که از طرف وکیل این بازیکن عنوان شده بود، ولی باشگاه این قضیه را پیگیری می‌کند.

دست‌نشان در پایان تصریح کرد: من از زحمات محمد مایلی‌کهن و همکارانش تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم کار حاجی مایلی را در فصل آینده تکمیل کنم و در نهایت ملوان به لیگ برتر بیاید. من دست همه پیشکسوتان و بزرگان باشگاه ملوان را می‌بوسم و امیدوارم که آنها هم در کنار ما باشند./تسنیم

پاسخی بگذارید