تاریخ: ۱۲:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان مشهد به بیانیه باشگاه پدیده واکنش نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی عباسی، درباره روزهای شلوغ باشگاه سیاه‌جامگان برای جذب و تمدید قرارداد بازیکنان خود اظهار داشت: بله، روزهای شلوغی داریم و به دنبال این هستیم که تا هفته آینده فهرست تیم‌مان را تکمیل کنیم.

وی در واکنش به بیانیه باشگاه پدیده خراسان که از انتقال مصطفی احمدی به سیاه‌جامگان ابراز ناراحتی کرده و مدعی شده‌اند که این بازیکن با پدیده قرارداد امضا کرده و رفتنش به سیاه‌جامگان غیرقانونی بوده است، گفت: دوستان ما نگران و ناراحت نباشند. احمدی بازیکن ما بود که قراردادش را تمدید کرد. با توجه به اینکه برای تیمداری مردد بودیم، او تصمیم گرفت راهی تیم دیگری شود، اما پس از اینکه متوجه شد قصد داریم تیمداری کنیم به سیاه‌جامگان بازگشت.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان مشهد همچنین خاطر نشان کرد: ما و باشگاه پدیده دوست هستیم و مشکلی نداریم. مطمئن باشید با صحبت‌هایی که می‌شود، این مشکل را حل خواهیم کرد. بازهم تأکید می‌کنم انتقال احمدی قانونی بوده و منعی نداشته است.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان در مورد اینکه برخی مدعی‌اند اقدام باشگاه سیاه‌جامگان نامردی بوده است، گفت: نامردی نبود، چون اگر بخواهیم به صورت ریز وارد ماجرا شویم، نباید بازیکنی که هنوز اعلام نکردیم او را نمی‌خواهیم، جذبش می‌کردند. به‌هر حال این مسئله حل خواهد شد. ما باشگاه و پدیده با هم دوست هستیم./تسنیم

پاسخی بگذارید