تاریخ: ۱۲:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

یک روزنامه عربستانی از عدم انتخاب سرمربی جدید و نامعلوم بودن وضعیت بازیکنان تیم الاهلی، حریف پرسپولیس به عنوان بحران جدید یاد کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم الاهلی عربستان حریف پرسپولیس در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است که ۲ بازی رفت و برگشت آنها در روزهای ۳۱ مرداد و ۲۱ شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد. در این میان اوضاع نامشخص کادر فنی و خریدهای الاهلی به بحران جدی حریف عربستانی پرسپولیس تبدیل شده است.

روزنامه عکاظ در این رابطه نوشته است: باشگاه الاهلی با یک بحران جدید در حوزه انتخاب سرمربی جدید و قرار دادن او به جای کریستین گروس سوئیسی است. این باشگاه از زمان پایان فصل اخیر لیگ فوتبال عربستان تا به امروز نتوانسته نام سرمربی جدید خود را برای عقد قرارداد اعلام کند تا  وضعیت تمام بازیکنان داخلی و خارجی جهت فصل روشن شود. ادامه این وضعیت می‌تواند زمان آماده‌سازی تیم الاهلی را برای فصل آینده محدود کند و روی عملکرد آنها تاثیر بگذارد. هواداران تیم الاهلی نیز با توجه به دست از رفتن زمان نگران فصل نقل و انتقالات و عدم یارگیری مطلوب این تیم هستند. الاهلی تاکنون فقط قرارداد محمد العویس، دروازه‌بان جوان خود را تمدید کرده است./تسنیم

پاسخی بگذارید