تاریخ: ۱۲:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: احساس کردم که صنعت نفت جایی است که می‌تواند به پیشرفت من در فوتبال کمک کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امید جهانبخش در مورد اینکه چرا تصمیم گرفت به صنعت نفت آبادان برود، گفت: من چند پیشنهاد داشتم و گفته بودم که قصد دارم بهترین تصمیم را بگیرم. بعد از اینکه با مسئولان باشگاه صنعت نفت و همچنین فراز کمالوند صحبت کردم، احساسم این بود که صنعت نفت بهترین جایی است که می‌توانم در آن پیشرفت کنم و در نهایت این تیم را انتخاب کردم.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند فقط به‌دلیل شرایط مالی خوب صنعت نفت راهی این تیم شده است، تصریح کرد: برای من مسائل فنی و اینکه فرصت بازی کردن داشته باشم، بسیار مهم بود. البته این را هم کتمان نمی‌کنم که از مبلغ قراردادم راضی هستم، ولی مسائل فنی برایم مهم بود.

جهانبخش در پاسخ به این پرسش آیا از دو تیم پرسپولیس و استقلال پیشنهاد داشته است یا خیر، اظهار داشت: بله من از این دو تیم پیشنهاد داشتم، ولی تمایل نداشتم در این مقطع به استقلال یا پرسپولیس بروم. به‌هر حال من باید بیشتر در چشم باشم و بیشتر فرصت بازی پیدا کنم. شاید اگر به یکی از این دو تیم می‌رفتم زیاد فرصت بازی پیدا نمی‌کردم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره اینکه تیمش در فصل پیش‌رو چه جایگاهی را مدنظر قرار داده است، خاطر نشان کرد: تیم ما بازیکنان خوبی گرفته و چند بازیکن باکیفیت دیگر هم قرار است به صنعت نفت اضافه شوند. امیدوارم که در فصل آینده نتایج خوبی بگیریم و هواداران متعصب صنعت نفت را خوشحال کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید