تاریخ: ۱۲:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده خراسان اعلام کرد که در این تیم مشهدی یک کار ناتمام دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شهاب گردان درباره تمدید قراردادش با باشگاه پدیده مشهد  اظهار داشت: حقیقت این است که من خیلی سخت تیم عوض می‌کنم. چند سال در ذوب‌آهن بازی کردم، چند سال هم پیراهن سپاهان را بر تن کردم و قبل از آن نیز پنج سال در ابومسلم بودم. من زیاد تیم عوض کردن را دوست ندارم و وقتی در یک تیم بازی می‌کنم خیلی زود به آنجا دل می‌بندم. در کل خوشحالم که قراردادم را تمدید کردم و فصل بعد هم در پدیده هستم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده در ادامه افزود: من دوست داشتم اینجا بمانم. در واقع در پدیده یک کار نیمه تمام دارم و دوست دارم که تیم ما در فصل آینده نتایج سال گذشته را جبران کند. عملکردی که در فصل قبل داشتیم باب میل ما نبود و انتظار می‌رفت که نتایج بهتری بگیریم. البته در چند هفته خیلی خوب نتیجه گرفتیم، ولی متأسفانه در هفته‌های پایانی امتیازهای حساسی را از دست دادیم.

وی در پایان تصریح کرد: آقای مهاجری (سرمربی پدیده) یک دلیل مهم بود که من به اینجا آمدم و وقتی ایشان قراردادش را تمدید کرد خواهان ماندن من شد. کار کردن با او و همچنین کار کردن با هاروت آبراهامیان (مربی دروازه‌بانان پدیده) برای من لذت‌بخش است. از طرفی در مشهد دوستان خوبی دارم و در پدیده هم دغدغه مالی ندارم. البته مطالباتی دارم که مطمئنم قبل از شروع فصل باشگاه آنها را پرداخت خواهد کرد./تسنیم

پاسخی بگذارید