تاریخ: ۱۶:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس، گفت: اتفاق تروریستی دیروز در تهران نشان داد ملت ایران از هر قومیتی چه فارس و کر و لر و چه عرب و آذری زبان چقدر متحد هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمید استیلی پیشکسوت فوتبال پرسپولیس و بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز با حضور در قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا (س) بر سر مزار بزرگان فوتبال و رسانه از مجید نائینی، کاظم سیدعلی‌خانی، ناصر حجازی، منصور پورحیدری، غلامحسین مظلومی، رضا احدی، همایون بهزادی و … و همچنین مهدی نفر خبرنگار متوفی حاضر شد و ضمن قرائت فاتحه‌ای برای آنها نام و یادشان را گرامی داشت.

حمید استیلی ، همچنین در مورد اتفاق تلخ روز گذشته در تهران، یادآور شد: به خانواده‌هایی که عزیزان خود را از دست داده‌اند تسلیت می‌گویم و به عنوان یک یار کوچک جامعه ورزش همدرد غم و ناراحتی آنها هستم. خانواده این عزیزان بدانند که ورزشکاران مثل همیشه حامی آنها هستند.

وی تأکید کرد: اتفاق تروریستی تلخ دیروز در تهران نشان داد ملت ایران از هر قومیتی چه فارس، کرد، لر و چه عرب‌ زبان و آذری‌ها و سایر اقشار و قومیت‌های کشورمان چقدر متحد هستند. حتی شکل اتحاد آنها نشان داد که هر ایرانی حاضر است جانش را برای وطنش بدهد تا یک وجب از آب و خاک این مملکت به دست بیگانه نیفتد./فارس

 

پاسخی بگذارید