تاریخ: ۱۶:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وحید شمسایی بازیکن سابق تیم ملی فوتسال و آقای گل جهان گفت: اگر می خواهیم تیم ملی قدرتمند داشته و همیشه هم در آسیا و هم در جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید لیگ پویا شاداب برکزار کنیم

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید شمسایی بازیکن سابق تیم ملی فوتسال و آقای گل جهان و سرمربی تیم تاسیسات دریایی در مورد لیگ برتر فوتسال گفت: خدا را شکر که ما تغییراتی آنچنانی در زمان برگزاری لیگ نداشتیم. اما شرایط برخی از تیم های حاضر در لیگ هنوز مشخص نیست. امیدوارم چند تیمی که مشکلاتی داشتند و خواهان فروش امتیاز خود هستند، مشکلات آنان حل شود. اگر هم واقعا فروشنده هستند، زودتر امتیاز خود را واگذار کنند و هر چه زودتر خود را آماده لیگ نمایند. اگر می خواهیم تیم ملی قدرتمند داشته و همیشه هم در آسیا و هم در جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید لیگ را پویا و شاداب برگزار کنیم.

شمسایی در پایان حمله تروریستی روز گذشته را محکوم و این جنایت را وحشیانه و بزدلانه از سوی گروهای تروریستی خواند و ضمن ابراز تاسف خود از این حادثه دلخراش، همدردی و تسلیت خود را به خانوادهای شهدا بیان نمود و اظهار داشت: در غمتان شریکیم.

/فازس

پاسخی بگذارید