تاریخ: ۱۶:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

باشگاه پاناتینایکوس آتن قصد دارد برای جذب ملی‌پوش ایرانی پانیونیوس یک جای خالی در فهرست خارجی‌های خود کنار بگذارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از سایت رادیو ورزش یونان، مسعود شجاعی بازیکن مورد علاقه مارینوس اوزونیدیس، سرمربی فعلی پاناتینایکوس و پیشین پانیونیوس است. او نقش اصلی را در انتقال مسعود شجاعی از الغرافه قطر به پانیونیوس داشت اما هرگز نتوانست با این بازیکن ایرانی کار کند، زیرا از پانیونیوس جدا شد و مدتی بعد هدایت پاناتینایکوس را بر عهده گرفت.

سایت رادیو ورزش یونان در این رابطه نوشت: باشگاه پاناتینایکوس فعالیت نقل و انتقالاتی را آغاز کرده و برای آنها گذاشتن یک جای خالی در فهرست بازیکنان خارجی جهت جذب مسعود شجاعی بسیار مهم است. ملی‌پوش ایرانی تیم پانیونیوس هم‌اکنون بازیکن آزاد محسوب می‌شود و مارینیوس اوزونیدیس علاقه زیادی به او دارد. بنابراین نام شجاعی همچنان روی میز پاناتینایکوس قرار دارد.

پاناتینایکوس پیش از این در فصل نقل و انتقالات زمستانی اروپا نیز تلاش زیادی برای انتقال مسعود شجاعی کرد اما سران پانیونیوس برای صدور رضایت‌نامه این ملی‌پوش ایرانی خود مطالبه مالی سنگینی داشتند. پاناتینایکوس سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را نیز به دست آورده و شاید مسعود شجاعی را برای عقد قرارداد با این تیم مجاب کند./تسنیم

پاسخی بگذارید