تاریخ: ۱۶:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم اسپانیایی چلسی گفت که آنتونیو کونته به او گفته دیگر در برنامه‌های وی جایی دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیه‌گو کاستا که در ۳۵ بازی از رقابت‌های مختلف فصل اخیر لیگ برتر ۲۰ گل برای چلسی به ثمر رساند و نقش بسزایی در قهرمانی این تیم در این رقابت‌ها برتر داشت، می‌گوید آنتونیو کونته به او گفته که دیگر جایی در برنامه‌هایش ندارد.

کاستا پس از تساوی ۲ بر ۲ شب گذشته (چهارشنبه) اسپانیا برابر کلمبیا در دیداری دوستانه، در این باره گفت: من بازیکن چلسی هستم، اما آنها دیگر نمی‌خواهند که آنجا باشم. آنتونیو کونته این موضوع را از طریق ارسال پیامکی به اطلاعم رساند و به من گفت که برای فصل آینده روی من حساب باز نکرده است.

وی که تا تابستان ۲۰۱۹ با شیرهای لندنی قرارداد دارد، افزود: رابطه من و کونته این فصل بد بود، اما ارسال این پیامک جای تأسف دارد. من هم این پیام او را که گفته است «باید دنبال یافتن تیم باشی!» را برای اعضای دیگر باشگاه چلسی فرستادم تا تصمیم‌گیری کنند.

مهاجم اسپانیایی آبی‌پوشان لندنی که در سال ۲۰۱۴ در ازای ۳۲ میلیون پوند از اتلتیکو به این تیم انگلیسی ملحق شد، پیش از این گفته بود در صورت ترک چلسی تنها حاضر است به اتلتیکو مادرید بازگردد، اما با توجه به محرومیت این باشگاه اسپانیایی از خرید بازیکن جدید تا ماه ژانویه ۲۰۱۸ بعید به نظر می‌رسد که او بخواهد به جمع روخی‌بلانکو بازگردد.

دیه‌گو کاستا در رابطه با احتمال پیوستنش به روخی‌بلانکو با این شرایط اظهار داشت: پنج ماه بازی نکنم؟ نمی‌دانم! اوضاع پیچیده‌ای است، اما همه می‌دانند که من چقدر عاشق اتلتیکو مادرید هستم و دوست دارم در شهر مادرید زندگی کنم.

او ادامه داد: بازگشت به اتلتیکو مادرید فوق‌العاده خواهد بود، اما ۵ یا ۶ ماه بازی نکردن، سخت است. جام جهانی را در پیش داریم و اگر می‌خواهم همراه تیم ملی اسپانیا در این رقابت‌ها باشم، نیاز به بازی کردن دارم./تسنیم

پاسخی بگذارید