تاریخ: ۱۶:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

جام خیریه‌ای تحت عنوان کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ به میزبانی مسکو برای کودکان بی‌سرپرست برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و  به نقل از سایت خبری کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه، مسکو میزبان لیگ فوتبال رویاها تحت عنوان جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ با حضور کودکان بی‌سرپرست و ستاره‌های فوتبال روسیه بود.

این تورنمنت خیریه جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه در ورزشگاه کراسنای مسکو برگزار شد. هر کدام از تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها به صورت نمادین با نام و پیراهن‌های تیم‌های ملی جام کنفدراسیون‌ها به میدان رفتند. در آخرین بازی این تورنمنت کودکان بی‌سرپرست با ستاره‌های فوتبال روسیه و سفیران جام‌جهانی ۲۰۱۸ از جمله دیمیتری بولوکین بازی کردند. در بازی فینال تیم نیوزیلند با یک گل کامرون را شکست داد و قهرمان شد. در دیدار رده‌بندی هم روسیه با نتیجه ۳ بر یک برابر استرالیا شکست خورد.

خبر دیگر از روسیه حاکی از آن است که داوطلبان افتخاری جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه میهمان شهر سامارا به عنوان یکی از میزبان این رقابت‌ها بودند. آنها ضمن بازدید از ورزشگاه در حال ساخت سامارا خود را مهیای سفر به شهرهای میزبان جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ و ارائه خدماتی می‌کنند که از روز ۲۷ خرداد در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی آغاز خواهد شد.

ولادیمیر باترا، مدیر مرکز داوطلبان افتخاری جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه پس از این بازدید گفت: ورزشگاه‌های در حال ساخت زیادی را همانند روستوف یا سارانسک دیدم اما ورزشگاه سامارا چیز دیگری است. یک ورزشگاه بسیار زیبا که احساس خوبی به هواداران فوتبال می‌دهد./تسنیم

پاسخی بگذارید