تاریخ: ۱۶:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک گفت: بی‌صبرانه منتظر بازی نخست مقابل ایران خواهم بود چون به‌نظر من دیدار خاص و جالبی است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ویتال هاینن در نشست خبری پیش از هفته دوم لیگ جهانی والیبال در تهران گفت: در سال ۲۰۱۳ به‌عنوان سرمربی تیم ملی آلمان به تهران آمدم و به‌شدت از جو ورزشگاه آزادی هیجان‌زده بودم، این بار هم به تمام بازیکنانم هر نکته مثبتی که می‌توانستم در مورد ایران گفتم، بی‌صبرانه منتظر بازی نخست مقابل ایران خواهم بود چون به‌نظر من دیدار خاص و جالبی است. ما از تجربه بزرگ دفعه قبل نیز استفاده خواهیم کرد.

وی در مورد حوادث تروریستی تهران عنوان کرد: به‌نظر من ورزش و سیاست کاملاً از یکدیگر جدا هستند، چنین اتفاقاتی در لندن و برلین هم افتاد، امیدوارم محیط ورزشی همواره از این مسائل به‌دور باشد و هیچ وقت شاهد بروز چنین رخدادهایی در اماکن ورزشی نباشیم.

سرمربی بلژیک در مورد افت تیم ملی آلمان در سال‌های اخیر گفت: نمی‌توانم به این سؤال پاسخ دهم چون سرمربی این تیم در حال حاضر آقای جیانی است ولی باید بگویم جدا شدن از تیم ملی آلمان برای من بسیار سخت بود و همواره برای بازیکنان تیم ملی آلمان آرزوی موفقیت دارم.

هاینن  خاطرنشان کرد: با اعتقاد به پیروزی به ایران آمده‌ایم، در غیر این صورت اصلاً در تهران حضور نداشتیم، هیچ تیمی برای باختن به میدان نمی‌آید و مطمئن باشید که ما لذت پیروزی مقابل ۱۲ هزار تماشاگر تیم حریف را به هیچ تیمی اهدا نخواهیم کرد./تسنیم

پاسخی بگذارید